Sign in to follow this  
Followers 0
Dundee

Žádost o zapůjčení kabelu

18 posts in this topic

Chtěl bych touto cestou požádat jakéhokoliv vlastníka CD changeru Clarion (tuším C-bus- kulatá koncovka) z Prahy a okolí, zda by mi mohl zapůjčit propojovací kabel k changeru. Potřeboval bych ověřit kompatibilitu mojeho rádia PU-9679A a changeru CDC 634 a na netu nic nemůžu najít:(. Díky:papa

Původně zaslal: genzer

uz vidim,jak ten kabel nadsene vyndavaj z auta na zapujceni:D:D:D

Já spíš doufám, že má někdo venku kabel i s changerem. Zase na druhou stranu se mi moc nechce dávat prachy za kabel, abych třeba zjistil, že mi neni k ničemu...

Původně zaslal: .mycTD

jj, asi bude jednodussi vecpat 9679 do auta k dotycnemu dovrovolnikovi:super

Nebo tak;)

V tom případě bych potřeboval někoho, kod má výše uvedený Changer (CDC 634) ve voze:super:D

Jestli je to ten samej co mám já, tak neni problém ... Můžeme to někdy zkusit. Teď jenom fakt nevim, jestli se do starejch 406tek SVček dávaly Clariony ... já to nějak neřešil ...;)

Původně zaslal: Neon

Jestli je to ten samej co mám já, tak neni problém ... Můžeme to někdy zkusit. Teď jenom fakt nevim, jestli se do starejch 406tek SVček dávaly Clariony ... já to nějak neřešil ...;)

Starý modely 406 měly rádia Philips a tudíž i changery. Ale díky za nabídku;)

jj,mi zůstal kabel , changer mi hajzlíci ukradli:grr

Akorát to máš trochu z ruky

Stále hledám někoho s rádiem a měničem Clarion nebo někoho, kdo má tento kabel vyndaný z auta jako Miku...

Tak nastala změna. Rozhodl jsem se zainvestovat do kabelu, který dnes dorazil.

Hledám tedy někoho s měničem Clarion na zásuvku DIN 13 pin z Mělnicka či Prahy, od nějž bych si mohl měnič zapůjčit a vyzkoušet u sebe v autě.

Dundee - chapu, ze origo je origo, obdivuji tvoji vytrvalost. Ja bych osbne sel do autaradia s MP3...

Původně zaslal: Demo

Dundee - chapu, ze origo je origo, obdivuji tvoji vytrvalost. Ja bych osbne sel do autaradia s MP3...

Nemít ovládání pod volantem, který by tam pak zůstalo nevyužitý nebo by po něm zůstala nevzhledná díra (holt světlej interiér), tak taky pořídim jiný rádio.

Jednou jsem tam zkusil šoupnout Sony na CD a povedlo se mi jen po zapnutí klíčku rozjet mechaniku, ale tim to haslo. Rádio se nezaplo, nerozsvítilo, prostě nic, jen zavrčela mechanika. Koukla jsem na ISO konektory a zjistil jsem, že v autě mám na napájecím konektoru 5 drátů, kdežto ke všem rádiím jdou z konektoru pouze 4...

No v autě je v konektoru zapojených 5, ale v protikusu, co jde do rádia (dodávaný k rádiu) jsou zapojený 4.

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Demo

Nemít ovládání pod volantem, který by tam pak zůstalo nevyužitý nebo by po něm zůstala nevzhledná díra (holt světlej interiér), tak taky pořídim jiný rádio.

Jednou jsem tam zkusil šoupnout Sony na CD a povedlo se mi jen po zapnutí klíčku rozjet mechaniku, ale tim to haslo. Rádio se nezaplo, nerozsvítilo, prostě nic, jen zavrčela mechanika. Koukla jsem na ISO konektory a zjistil jsem, že v autě mám na napájecím konektoru 5 drátů, kdežto ke všem rádiím jdou z konektoru pouze 4...

Sony s Philipsem komunikuji pomocí redukce. To vím, jelikož jsem se na to ptal v Sony, kde se podívali do katalogu + tabulek a zjistili, který typ cd měniče Sony komunikuje s rádiem Philips 4050. Ale cena té redukce je myslím okolo 2500,-Kč.:(

Dnes dorazil changer, Radek mi ho na zkoušku poslal;)

Plnej očekávání i toho nejhoršího jsem se vydal k autu (vybaven changerem, kabelem a štosem CDček), zapojil a ono to funguje!!!:D:D:D:super

Takže ode dneška nejsem odkázanej jen na příjem signálu rádia:super:D