denoo

Jak na elektricke sklapanie spatnych zrkadiel

19 posts in this topic

zo zvedavosti, neviete ako by vyzerala montaz elektricky sklapacich spetnych, teraz mam iba elektricky nastavitelne zrkadlo a vyhrievane, sklopne, bude treba cele spetne menit , + motorcek, a knoflik na ich sklapanie, ? Ci ako to je, treba neico aj v BSI , , kamos to ma na 206 ke roland garos, ale on to ma od vyroby, tak neviem :myslim

Nove zrkadla, ovladac, rele, kabel a zistit ci potrebuje aktivaciu cez bsi...zalezi od modelu a vybavy...tazko ich zohnat.

sak zrkadla, ovladac, to v peugeote zozenies lahko, akurat za ake peniaze, nieco neni az take drahe ani v peugeote, bohvie kolko stoja take spetne elektricky sklapane , ale asi pod 10 000 to nebude :(

Ovladac stoji riadne vela...ma v sebe ovladaciu jednotku... :) Ale fakt zalezi od vybavky a modelu

Původně zaslal: denoo

sak zrkadla, ovladac, to v peugeote zozenies lahko, akurat za ake peniaze, nieco neni az take drahe ani v peugeote, bohvie kolko stoja take spetne elektricky sklapane , ale asi pod 10 000 to nebude :(

Tak presnu cenu Ti nepoviem...mozno tak na 406, ale je to dost nakladne...cas, praca...diely

Původně zaslal: asaad

tohle by me taky zajimalo...

Já to mám na Roland Garros taky. :) Akorát se mi nesklápí po uzamčení, to budu muset zkusit vymyslet, až se budu někdy nudit. :)

Co koukám do katalogu dílů tak sklápěná zrcátka na 206 u peugeotu vyjdou: u řidiče 4800,-; u spolujezdce 6650,- a ovladač 3450,-. Suma sumárum asi 15 000,- komplet. :papa

Já je na kupátku mám a občas se to nechá využít. Brácha na 307 je má taky a sklápějí se při zamčení vozu a už s tím měl problém že při větším mrazu se jedno nechtělo odklopit. :(

no dam tam ovladac , dam elektricky sklapacie zrkadlo, uvediem tam kable, asi tri pojdu , ale treba to zapojit este do bsi alebo ako , asi to neni az take jednoduche ze natiahnem kabel k zrkadlu od ovladaca co?

Presne tak ako som uz bol spominal... :):papa

Původně zaslal: denoo

no dam tam ovladac , dam elektricky sklapacie zrkadlo, uvediem tam kable, asi tri pojdu , ale treba to zapojit este do bsi alebo ako , asi to neni az take jednoduche ze natiahnem kabel k zrkadlu od ovladaca co?

vies len ide o to, ze v peugeote mi asi neporadia, ked som s takymto niecim prisiel, tak vzdy povedali ze nevedia, taketo veci ako ele sklopne sa na slovenske 206 ky ani nedavali a ze to este ani nevideli, to je tak, keby tak vedeli povedat ...:roll

To je pravda. Origo 206ky na SK so sklapanim...ako safranu... Ani 406 nie je vela.Tak 307 a 407 je uz o inom. :) Zapojit to nie je take narocne. Tak ako som pisal. Potrebujes zrkadla(cez aukro do 5000,-) ovladac(okolo 2000), rele(do 500), kable(bud sa pohras alebo...) a este mozno BSI.

Tiež som rozmýšľal o elektricky sklápaných zrkadlách. A to len nad tým, aby sa zatvárali len pri otočení ovládača na dverách, nie pri zamknutí auta. Čo by k tomu bolo treba? Nejaké lanká, motorčeky, ovládač na dvere,...? Dalo by sa to nejak jednoducho spraviť?

- org.v peugeote 216€ za kus podotykam :-D takze uzivane odporucam a v dobrej kondicii

[upravil dne 17/1/14 12:29 od marecikRC]

ja mam tuto prerabku uspesne za sebou..............

Kedze mam NEmux verziu stacilo potiahnut kable a zapojit.Zrkadla sa mi podarilo zohnat na ebay-i s ovladacom a konektormi, za cca 120 € .Ziadna aktivacia v BSI, ziadne rele, iba origo prepinac a vymena zrkadiel za sklapacie.

Moja BSI nepodporovala automaticke sklapanie, tak sklapanie po uzamknuti auta som riesil modulom, od cybertronicu ( cybertronic.cz ) Maju konkretne na tuto vec v ponuke dva, len trosku za nekrestanske peniaze .....

j tak sklapanie po uzamknuti auta som riesil modulom, od cybertronicu ( cybertronic.cz ) Maju konkretne na tuto vec v ponuke dva, len trosku za nekrestanske peniaze .....

drahej ale kvalitni znam ho

jinac ja si udelal vlastni modul sice na Evasiona (806) ale zaviraji se po uzamceni a odklapi po odemceni

otazka zda je \"system funkce\" stejny

j tak sklapanie po uzamknuti auta som riesil modulom, od cybertronicu ( cybertronic.cz ) Maju konkretne na tuto vec v ponuke dva, len trosku za nekrestanske peniaze .....

drahej ale kvalitni znam ho

jinac ja si udelal vlastni modul sice na Evasiona (806) ale zaviraji se po uzamceni a odklapi po odemceni

otazka zda je \"system funkce\" stejny

Je to presne tak, ako u Teba.........Odomknes otvosia sa, zamknes, tak sa zavru

Vlasny modul ? A mas k tomu aj nejaku dokumentaciu popripade nejaku schemu?

[upravil dne 17/1/14 13:40 od marecikRC]

v BSI neni nic treba aktivovat. Na \"automaticke\" zavirani potrebujes modul. Sklapeci zrcatka se davaly na RG a RC