Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Máte hlad na cestách po ČR??? (změna tématu vzhledem k vývoji diskuze)


Recommended Posts

Často jezdím po naší nejfrekventovanější dálnici a nyní jsem (na doporučení baviče P. Novotného) sjel do Velké Bíteše, kde na náměstí je restaurace dle mého gusta, tzn. výběr z mnohostránkového jídelního lístku a ceny lidové. Já jsem si dal polévku (hovězí vývar za 15,- Kč) a hermelín s uzeným masem v bramoráku s brambory (cca 80,-Kč). I když jsem zvyklý si objednávat vždy dvojitou přílohu, tentokrát jsem měl problém jídlo dojíst. Prostě se tu zastavte a můžete porovnat. zda i Vám tu bude tak příjemně.

[upravil dne 23-2-06 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 rok později...

tak kdo jezdíte do hradce tak se zastavte za chlumcem ve vesnici nové město. je tam kula?ák a odbočka na pardubice a hradec.hned za kula?ákem stavěj kamióny a je tam restaurace.ohromný a výborný porce. guláčová polívka skora zasytí a svíčková za 80kč je s 4knedlíkama. jeden knedlík má průměr 8cm a čírku 3cm. můžu jen doporučit. mňam:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si vzpomenu, jak jsem jezdil z Moravy na montáže po republice (cca 10 let nazpět) a kde jsme se stravovali.

Na D1 jsme se zastavovali v Lokti na polívky (EXIT 66), bývaly chu?ově dobré a levné. ;)

Když jsme se vraceli tak jsme se na D1 stavovali do Měřína na jídlo. :super

Na směru k Hradci Královému jsme se zastavovali v obci Hrušová (mezi Litomyšlí a Mýtem) na polívky, taky bývaly chu?ově dobré a levné. ;)

Když jsme se vraceli tak jsme se stavovali v nějaké dědině do místní hospůdky, ale už si nevzpomínám na jméno (stávalo tam dost kamioňáků). :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy teda děláte chutě :D . Ještě, že jsem po obědě. Já dnes měla kuřecí řízeček na bílem víně a medu s rýží mňam, mňam :P . V jedné pizzerii v Brně na Pekařské ulici 24 :D . Dělají tam denně, kromě víkendu, 11 druhů meníček v cenové relaci od 45-80Kč.

[upravil dne 23/2/06 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jedeš z Prahy po starý na Hradec Králové až tak daleko néééé, stačí na Poděbrady , tak asi 11 km jsou Nehvizdy. Tam na náměstí po pravé straně je restaurace s vyhlášeným kotlíkovým gulášem a k tomu si můžeš dát co chceš, housky křupavý, chleba, knedlík atd. nejlepší ty housky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Vy teda děláte chutě :D . Ještě, že jsem po obědě. Já dnes měla kuřecí řízeček na bílem víně a medu s rýží mňam, mňam :P . V jedné pizzerii v Brně na Pekařské ulici 24 :D . Dělají tam denně, kromě víkendu, 11 druhů meníček v cenové relaci od 45-80Kč.

no fuj. dutý maso:bojim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kšanda

Původně zaslal: Aluška

Vy teda děláte chutě :D . Ještě, že jsem po obědě. Já dnes měla kuřecí řízeček na bílem víně a medu s rýží mňam, mňam :P . V jedné pizzerii v Brně na Pekařské ulici 24 :D . Dělají tam denně, kromě víkendu, 11 druhů meníček v cenové relaci od 45-80Kč.

no fuj. dutý maso:bojim:D

Jak dutý maso?? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Aluška

Jóóóóóó táááák :D :D. Kuřecí je nejlepší :super .

no nechci se Aluško hádat, ale myslím si, že v nejbližší době to už pravda nebude:roll

Ale zato ho bude všude dostatek, jen nám bude drobet pokašlávat:D

[upravil dne 24.2.06 minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Ale zato ho bude všude dostatek, jen nám bude drobet pokašlávat:D

Nesmíš to tak prožívat. Když propukla minipanika kvůli šíleným krávám, tak jsem si dával tatarák - a to na mě koukali :D :D

PS: \"Duté maso\" - to taky neznám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

To Medvěd:Super tip, mám rád kvalitní místa na jídlo!Prostě když někam jedu,mít tam svoje místečko,kde se dobře najím(e). Já doporučuju Jedovnice na Blanensku. Dost vyhlášená hospůdka,jídlo velmi chutné,ceny hodně solidní a chci vidět toho,kdo sní porci bez problémů! A to jsem tam byl s dobrýma jedlíkama:super

To Aluška:Kdeže je to na té Pekařské?Myslím název?Že bych si tam někdy zašel.:mrk

Mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

To Medvěd:Super tip, mám rád kvalitní místa na jídlo!Prostě když někam jedu,mít tam svoje místečko,kde se dobře najím(e). Já doporučuju Jedovnice na Blanensku. Dost vyhlášená hospůdka,jídlo velmi chutné,ceny hodně solidní a chci vidět toho,kdo sní porci bez problémů! A to jsem tam byl s dobrýma jedlíkama:super

To Aluška:Kdeže je to na té Pekařské?Myslím název?Že bych si tam někdy zašel.:mrk

Jmenuje se to pizzerie Lampedusa. Teď jsem tam asi 3 měsíce nebyla, tak doufám, že se nezhoršili. nyní chodím na meníčka na Pekařské do čínské restaurace, mám problém to tam sníst, je to fakt mňamka.

Jinak v sobotu jsme byli ve Sloupě v maličké restauraci, lidičky, kteří byli na srazu v Ochozi, dobře ví a opět nezklamali, tak výbornou polévku s játrovými knedlíčky nedělá ani doma maminka, v našem případě spíš tatínek :D :D . Bohužel nevím, jak se to tam jmenuje, ale je to vedle kostela, takže není problém to najít. Tam to vřele doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...