Sign in to follow this  
Followers 0
benik1984

Tlumiče 406

10 posts in this topic

Zdravím.

Mám dotaz ohledně tlumiče na 406 1.8 16V rv. 98. Měl jsem "malou" nehodu kdy jsem při strhnutí auta kvůli dítěti (možná jsem ho měl raději přejet) pohnul celou pravou půlku řízení (rameno, zlomený tlumič, těhlice, podběh, brzdy... Potřeboval bych vědět jestli máte někdo zkušenosti s tlumiči od firmy AL-KO? Nebo mi můžete doporučit nějakou vhodnou alternativu v příznivé cenové relaci. Dík za info. Ruben

Německý výrobce, poměr cena výkon ucházející. Reklamace vyjímečně. Pokud můžu doporučit zkus se mrknou ještě na výrobce Gabriel. Francouzský výrobce. Tam je cena výkon ještě lepší a nereklamují se. :papa

Odporúčam tie Gabriely mal som ich aj na R19 a boli to tie s tvrdším pružením.

na francúzan pôsobili blahodárne, lepsie jazdné vlastnosti a zároveň stále komfortné pruzenie. Mam ich tam uz 10 rokov a v pohode. Len od kedy som kupil P406, tak uz na R19 tolko nechodim.

Pridávam sa k názoru \"AL-KO néééééé\". Radšej trochu priplať a budeš mať pokoj. Ja preferujem Monroe, tie sa mi vždy osvedčili.

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Demo

Ja muzu doporucit Sachs nebo Kayaby.

Za rozumný peníze Sachse??? :myslim

Bud chces kvalitu nebo sajrajt. Tlumice o kterych tady mluvite jsem v zivote neslysel. Na 405 jsou ted novy kayaby a naprosta spokojenost, ja mam na scorpiu 1/2 roku stary Sachsy a to je jizna o necem jinem...