Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Máte někdo zapsané v TP 15" disky na 306? jaké?


mk405

Recommended Posts

Ahoj,

jelikož bych chtěl do TP 306 nechat dopsat disky 15", potřeboval bych od někoho kdo je má zapsané ve velkém technckém průkazu vědět:

rozměr ráfku: šířka?x15"

rozměr pneu: šířka?/profil?R15, ET?

předpokládám že bude ráfek 6x15 a pneu 195/55R15, ale chtěl bych vědět kdo tam má co zapsané...

děkuji předem

[upravil dne 14/2/08 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dzavel

"Alternativní motáž pneumatik 195/55 R15 na ráfcích 6.0 J15 ET 4.19."

Já zas zvažuji na léto 16". Jak to tam budeš dopisovat? Prej to jde jen s novýma.

odkud to máš?

normálně u ofiko peugeota si dáš požadavek o zapsání alternativy, zaplatíš, oni ti povolí (dají papír) nebo zamítnou a u policajtu si necháš dopsat. nopovolí ti ale cokoliv, 16" asi ne, jen to co se dávalo seriově, proto to scháním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám zapsané. Ráfek 6Jx15, pneu 185/55-R15, a myslím, že tam mám i 195/55-R15. Jen mi to opsali z německýho TP. Klíďo se stav a já ti to ukážu. Jinak v německým TP mám dopsanou i stříšku ZENDER a jiné, což jsem docela čuměl:o.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: dzavel

"Alternativní motáž pneumatik 195/55 R15 na ráfcích 6.0 J15 ET 4.19."

Já zas zvažuji na léto 16". Jak to tam budeš dopisovat? Prej to jde jen s novýma.

odkud to máš?

normálně u ofiko peugeota si dáš požadavek o zapsání alternativy, zaplatíš, oni ti povolí (dají papír) nebo zamítnou a u policajtu si necháš dopsat. nopovolí ti ale cokoliv, 16" asi ne, jen to co se dávalo seriově, proto to scháním...

Opsal jsem to z TP.

Hmm tak to je tam asi zapsané mít nebudu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Taky mám zapsané. Ráfek 6Jx15, pneu 185/55-R15, a myslím, že tam mám i 195/55-R15. Jen mi to opsali z německýho TP. Klíďo se stav a já ti to ukážu. Jinak v německým TP mám dopsanou i stříšku ZENDER a jiné, což jsem docela čuměl:o.

dobrý stačí to takle napsat, můžeš se mi mrknout ještě na ET?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls mk405, až to budeš mít zasaný, můžet to sem písnout....zkušenost, rady jak postupovat....chystam se na něco podobnýho a docela se toho bojim toho papírování.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Kvasky

Taky mám zapsané. Ráfek 6Jx15, pneu 185/55-R15, a myslím, že tam mám i 195/55-R15. Jen mi to opsali z německýho TP. Klíďo se stav a já ti to ukážu. Jinak v německým TP mám dopsanou i stříšku ZENDER a jiné, což jsem docela čuměl:o.

dobrý stačí to takle napsat, můžeš se mi mrknout ještě na ET?

ET15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

mkcko, a proc se nemrknes do TP ke stastnemu majiteli luciferky? teda, jestli uz se probral po bujarych oslavach a krtu noveho prirustku :D

to víš víc lidí víc informací;):D GTi to má v TP už od výroby mě spíš zajímalo co se dá dopsat do jiných, mám to do Hdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Kvasky

Taky mám zapsané. Ráfek 6Jx15, pneu 185/55-R15, a myslím, že tam mám i 195/55-R15. Jen mi to opsali z německýho TP. Klíďo se stav a já ti to ukážu. Jinak v německým TP mám dopsanou i stříšku ZENDER a jiné, což jsem docela čuměl:o.

dobrý stačí to takle napsat, můžeš se mi mrknout ještě na ET?

ET15

ok, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já jsem si požádal přímo v Peugeotu, aby poslali do Prahy žádost na zapsání alt. pneu v 15" rozměru a po cca půlhodinovém dohadování, kdy ze mě dělal dědek nehoráznýho tunera a že mi nikdo nic neschválí, tak žádost odeslal a po zhruba dvou týdnech mi přišlo vyjádření, na jehož základě mi na ouřadě dopsali do TP:

"195/55 R15 (84V) nebo (85H,V) - 6 J15 (e19)":papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...