Sign in to follow this  
Followers 0
tomikz

brzdy na p.206

9 posts in this topic

Zdravím,mohl by mi prosím někdo poradit s brzdami? Mám 206 r.v. 2000,potřebuji vyměnit přední brzdové destičky na třmenu je vylisováno označení BOSH,ale destičky zajištěním(pružinka) odpovídají destičkám BENDIX.Je to v pořádku?

Písni VIN mrknu se Ti do serviceboxu, co tam patří... :papa

originalni desticky maji cislo 4253 20

tyhle specifikace jsem podle toho cisla nasel v katalogu Autobenex, tam maj desticky od ATE objednaci cislo AT603975 a stoji 1852 s DPH

Kritérium Hodnota

Sirka v mm 130,8

vyska ( v mm ) 47,6

tloustka/sila( v mm) 18

Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info 2 zrouby trmenu

brzdovy system Bosch

zkusebni znacka E1 90R-01311/136

zkusebni znacka E1 90R-01977/415

montovaci strana predni osa

[upravil dne 14/2/08 Ferry]

Vypadají jako ty pod obědnacím číslem IC 181255-702 na autokelly,mají zajišťovací pružinku,ne plech.Tak nevím,možná mám na autě daný nějaký jiny co tam nepatří,nebo je to jedno (zajišťovací pružinka-plech).Na autokelly se to dá porovnat,ale jsem z toho jelen.

Původně zaslal: tomikz

Vypadají jako ty pod obědnacím číslem IC 181255-702 na autokelly,mají zajišťovací pružinku,ne plech.Tak nevím,možná mám na autě daný nějaký jiny co tam nepatří,nebo je to jedno (zajišťovací pružinka-plech).Na autokelly se to dá porovnat,ale jsem z toho jelen.

hledej podle toho originalniho kodu co jsem ti napsal, v autokelly je to pod odkazem Kody produktu, kdyz na to kliknes u dane zobrazene polozky, zobrazi se ti tabulka kompatibility a pokud tam bude napsanej ten originalni kod Peugeot, tak tomu odpovidaji

Diky,takže podle originálního kódu tam mám blbý destičky. A to už je jednou rozhýbával autorizovanej servis.