Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

navíječ pásů


purkmistr

Recommended Posts

Dnes sem dodělával kontakty na světlo na zadní dveře a tak sem měl venku navíječ pásů. Než sem přišel na to proč se to nechce povolit a proč je to zaseklé(teď to vím, musí to být v montážní poloze:grr), vyletěla mě navíjecí pružina a málem mě vyslřelila oko!!! Dal sem jí tam z5, natáhl, promazal, ale ne a ne to dobře navíjet. Do poloviny to jede dobře a druhá polovina pásu se prostě ne a ne se navinout!!!! Měl sem to dvakrát venku a nejde to. Chci se zeptat, neměl to z vás někdo rozdělané a jak má být natažena pružina? Já ji natahl tak že se odvine celý pás a pružina již nejde víc natáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

Dnes sem dodělával kontakty na světlo na zadní dveře a tak sem měl venku navíječ pásů. Než sem přišel na to proč se to nechce povolit a proč je to zaseklé(teď to vím, musí to být v montážní poloze:grr), vyletěla mě navíjecí pružina a málem mě vyslřelila oko!!! Dal sem jí tam z5, natáhl, promazal, ale ne a ne to dobře navíjet. Do poloviny to jede dobře a druhá polovina pásu se prostě ne a ne se navinout!!!! Měl sem to dvakrát venku a nejde to. Chci se zeptat, neměl to z vás někdo rozdělané a jak má být natažena pružina? Já ji natahl tak že se odvine celý pás a pružina již nejde víc natáhnout.

To je právě ten problém, "napnout" ji zpět tak, aby potom opět navíjela celou délku pásu už moc nejde, tzn. přesně tvůj případ, kdy je to dostačující pro půl délky a pak už se jí moc nechce, protože nemá sílu. Jinak osobně jsem měnil pouze kus za kus:nevim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže opraveno:super ale byla to makačka na mozek přijít na to jak je to tam nataženo!!! musel sem se nakonec podívat do druhého a třen mi samozřejmě taky vystřelil :grr ale podle chuchvalce vymrštěné pruziny sem to nakonec identifikoval a správně složil :D Tahle ta maturita mě dnes trvala cca 3 hodiny. Teď to navíjí jak po másle :roker

[upravil dne 17/2/08 purkmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...