adraj

nabourané porsche

18 posts in this topic

tak a máme zde první větší poskození:D. Bohužel ten co to naboural má pěkně vyděláno:o

post-0-14109599005249_thumb.jpg

Čoveče Adraji, to jsi koukal kam, že jsi to do kolegy před tebou takhle navezl??? :D :D :D:aut

Původně zaslal: Stifler

Čoveče Adraji, to jsi koukal kam, že jsi to do kolegy před tebou takhle navezl??? :D :D :D:aut

no čoveče ,naštěstí to nebylo moje.:bojim To byl kolega z práce. Ještě před tím Porschetem stála tramvaj,která měla svoji nehodu s osobákem. Takže ten s tím porschetem zastavil před křižovatkou,no a kolega co to spůsobil udal důvod : díval jsem se do jízdního řádu. Co dodat,zadíval se asi moc dlouho. :bojim

Kdepak se to přihodilo? Tuhle pěknou šalinu jsem viděl v uterý stát Na Palmovce. Ale byla kompletní :)

V Brně máme také tyto šalinky, jsou dvě: Adélka a Barborka :mrk. Ještě jsem neměla bohužel tu čest, se s nima svézt.

Tohle dopadlo ještě dobře, to jsou jen plechy, to se vyklepe:D Jinak TADY je těch fotek víc:papa

Z papundeklu jsou. Ochranej rám,což je dobrý paradox,začíná těsně za sedačkou řidiče:D:D:D.Takže kdyby se proti mě řítil nákladák,tak máčknu bezpečák a letim mezi lidi:mrk. Jo abych nezapoměl,tak rychlost při nárazu byla 35km.

Původně zaslal: Aluška

V Brně máme také tyto šalinky, jsou dvě: Adélka a Barborka :mrk. Ještě jsem neměla bohužel tu čest, se s nima svézt.

Aluško,Vy je máte pojmenovaný?Jestli jsi s nimi ještě nejela,tak si vůbec o nic nepřišla.:papa

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: Aluška

Aluško,Vy je máte pojmenovaný?Jestli jsi s nimi ještě nejela,tak si vůbec o nic nepřišla.:papa

Ju, ju, dopravní podnik si je pojmenoval ;), jestli koupí i třetí, tak by se jmenovat na písmeno C, snad to nebude třeba Cecilka :D :D.

Jakpak to, že jsem o nic nepřišla? To je tak špatné? Jedinné, co mě na tom moc nesedí jsou ty sedadla po stranách jako v metru (jestli to tak ještě máte v Praze). Metrem jsem jela naposledy asi před 10 roky :( .

Ju, ju, dopravní podnik si je pojmenoval ;), jestli koupí i třetí, tak by se jmenovat na písmeno C, snad to nebude třeba Cecilka :D :D.

Jakpak to, že jsem o nic nepřišla? To je tak špatné? Jedinné, co mě na tom moc nesedí jsou ty sedadla po stranách jako v metru (jestli to tak ještě máte v Praze). Metrem jsem jela naposledy asi před 10 roky :( .Ty sedačky jsou hrozné,protože když si sednou lidi proti sobě,tak už je docela problém mezi projít.Jsou hlučné a zbytečně drahé,ale to je věc města.A v metru byli nové vozy kde sedačky byly za sebou,ale to lidem vadilo,tak je začli dělat uprostřed vagonu postaru.