Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gurmánské téma


adraj

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: myryn

Když jsme se tom kdysi bavili v zaměstnání - tož všichni komu mléčný výrobky nechutnají - maj krevní skupinu "O".

Já mám "O" Rh -. :myslim

Já mám "B" a jogurty, mléku apod. nevyhledávám :D

Kdesi jsem to dokonce četl na NETu - krevní skupiny a jídlo.

S tou svou O- jsem se tam vešel. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: Pata

co takhle neco na pribrani? :myslim:mrk

na pribirani je podle me dulezity zrat vsechno - vzdycky sem mival padesat kilo (183cm) ale od ty doby, co sem zacal zrat vsechno = hodne zeleniny, ovoce, vsechny prilohy (teda maso nejim, ale urcite na pribrani taky bude dobry ;) ). Prave, ze ty super kaloricky veci vubec nezabiraly, ale kdyz clovek ji ode vseho trochu, tak to pak leze..

50/183 - podvýživa - kolik máš včil /teda jestli to není tajný/ ??

s těma 50 sem to přehnal, bylo to nějakech 57 asi.. teď kolem 75

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snídani mám rád spíše sladkou ;) Takový vřelý kakao s koblihou, šátečkem nebo koláčkem :P

Nesnáším kombinace teplý mlíko a studený kakao !

Jo, a taková "jídla", kde je jednou či dvakrát zarecyklovaný maso, estli tam vůbec je, ty jsou taky fuj.

Razím heslo, že když se to nepřehání, tak se dá jíst všechno (onehdá jsem to jako dítě přehnal s prejtem na zabijačce) - oni ti naši předkové nebyli žádní hlupáci a měli to poměrně dobře vymyšlený.

Jenže se nám doba ( ta potvůrka) trochu změnila. ;)

[upravil dne 14/2/08 vix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je ovárek - přímo z kotle vytažený !!!!

Švarčičky jsou nejlepší ty tzv: masové . kde se záměrně ponechá na sádle k vyškvaření kousek masa !!!

No a nakonec u takový domácí zabíjačky - jsem aspoň já /majitel zabíjeného pašíka/ poznal kolik vlastně máš příbuznejch a jak jsou najednou ochotni ti pomoci !!!Úplně souhlasím:superJá se řadím mezi ty příbuzný. Tam si ,ale bral každej minimálně jednoho čuníka. Takže když jsme se sešli,tak nebyl problém i 7 čuníků za víkend. Mastnej jsem byl pak snad úplně všude. :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Nejlepší je ovárek - přímo z kotle vytažený !!!!

Švarčičky jsou nejlepší ty tzv: masové . kde se záměrně ponechá na sádle k vyškvaření kousek masa !!!

No a nakonec u takový domácí zabíjačky - jsem aspoň já /majitel zabíjeného pašíka/ poznal kolik vlastně máš příbuznejch a jak jsou najednou ochotni ti pomoci !!!

Úplně souhlasím:superJá se řadím mezi ty příbuzný. Tam si ,ale bral každej minimálně jednoho čuníka. Takže když jsme se sešli,tak nebyl problém i 7 čuníků za víkend. Mastnej jsem byl pak snad úplně všude. :aut:D

tam by som chcel byt.raz som bol na zabijacke kde boli 2 prasce a to uz bolo dost.7 musi byt dobra obracacka-hotovy masaker.a tej palenky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam by som chcel byt.raz som bol na zabijacke kde boli 2 prasce a to uz bolo dost.7 musi byt dobra obracacka-hotovy masaker.a tej palenkypálenky bylo až až. Nejhůře dopadl vždy řezník:D. On přišel pokaždé už pěkně načnutý.Takže ostatní udělat bylo na nás.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: minimaxa

Minimaxovi nakládané červenokostelecké hermelíny, na ty když si vzpomenu, běhá mi mráz po zádech :-)

Rychle sem, at jsou na taliri :P:P

hledej, někde tady bude muj recept :mrk:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: MatrixChose

... Jinak 192 cm / 69 kg

Ty jo, 185/82 a to mám pocit, jak jsem děsně hubenej :)

Ja mam po mame desne rychlej metabolismus, anejde probrat at delam, co delam.

Tomu nevěřím, vždycky jde přibrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...