Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startér 605


Spec

Recommended Posts

Pokud ti odesel jen nejakej dil v nem, tak si ho nech opravit. Dela to dost firem, ja si to nechal delat u nejakeho autoelektrikare ve Stodulkach, kdyz se mi zkratovala desticka s uhlikama (pekne se z toho zakourilo!) a taky nevypinal ten elektromagnet (to byla asi pricina). Tehdy za cca 2000,- s papirem, promerenim a zarukou. Nebo si kup dily (treba u www.autovachta.cz) a oprav si ho sam, neni to slozite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Dydzej

Pokud ti odesel jen nejakej dil v nem, tak si ho nech opravit. Dela to dost firem, ja si to nechal delat u nejakeho autoelektrikare ve Stodulkach, kdyz se mi zkratovala desticka s uhlikama (pekne se z toho zakourilo!) a taky nevypinal ten elektromagnet (to byla asi pricina). Tehdy za cca 2000,- s papirem, promerenim a zarukou. Nebo si kup dily (treba u www.autovachta.cz) a oprav si ho sam, neni to slozite.

No já mám sehnanej startér (jetej) za 2000kč. Takže nevim jestli opravovat.

Ale díky za rady..na ty stránky kouknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

Nemám ho vůbec - ale mohl by být levnější.

No levnější nevim. Volal jsem na Peugeoty (domanský) kolik stojí novej..prej minimálně 15 000kč (asi jen odhad technika). A pak jsem obvolal pár vrakoviš?, kde vim, že maj díly levnější než jinde a tam řikali mezi 2 500 až 3 000kč. Tenhle za 2 000kč mi sehnal známen někde za Prahou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volat na tyhle díly do autoriz. servisu je blbost, takovéhle nové věci jsou obecně drahé. Ostatně, vůbec volat do servisu je zbytečné, když tu máme na stránkách CDčko s katalogem a ceník, že :);)

V popisku máš motor 2 litry SRi, není to náhodou týž co je např. ve 405 - a nemá náhodou tentýž startér?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

Volat na tyhle díly do autoriz. servisu je blbost, takovéhle nové věci jsou obecně drahé. Ostatně, vůbec volat do servisu je zbytečné, když tu máme na stránkách CDčko s katalogem a ceník, že :);)

V popisku máš motor 2 litry SRi, není to náhodou týž co je např. ve 405 - a nemá náhodou tentýž startér?

To nevim jestli je to ten samej. Prej si sou dost podobný a jsou jen jinak uchycený... ale nevim to jistě... a tak jsem sháněl startér na 605.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...