Sign in to follow this  
Followers 0
Spec

Startér 605

16 posts in this topic

Lidičky...zdechnul mi startér...:mad:

Nemáte někdo doma startér na 605 nebo nevíte kde levně koupit.

Jo a netušíte jestli neni třeba stejněj jako do 405 nebo do jinýho modelu?

Díky

Pokud ti odesel jen nejakej dil v nem, tak si ho nech opravit. Dela to dost firem, ja si to nechal delat u nejakeho autoelektrikare ve Stodulkach, kdyz se mi zkratovala desticka s uhlikama (pekne se z toho zakourilo!) a taky nevypinal ten elektromagnet (to byla asi pricina). Tehdy za cca 2000,- s papirem, promerenim a zarukou. Nebo si kup dily (treba u www.autovachta.cz) a oprav si ho sam, neni to slozite.

Napsán autorem Dydzej

Pokud ti odesel jen nejakej dil v nem, tak si ho nech opravit. Dela to dost firem, ja si to nechal delat u nejakeho autoelektrikare ve Stodulkach, kdyz se mi zkratovala desticka s uhlikama (pekne se z toho zakourilo!) a taky nevypinal ten elektromagnet (to byla asi pricina). Tehdy za cca 2000,- s papirem, promerenim a zarukou. Nebo si kup dily (treba u www.autovachta.cz) a oprav si ho sam, neni to slozite.

No já mám sehnanej startér (jetej) za 2000kč. Takže nevim jestli opravovat.

Ale díky za rady..na ty stránky kouknu.

Napsán autorem oddie

Jetej startér na benzíňák za 2000?

Koukám, že se budu muset hodně zamyslet nad cenama...

Jak to myslíš?? máš ho levnějc nebo dráž??

Napsán autorem oddie

Nemám ho vůbec - ale mohl by být levnější.

No levnější nevim. Volal jsem na Peugeoty (domanský) kolik stojí novej..prej minimálně 15 000kč (asi jen odhad technika). A pak jsem obvolal pár vrakoviš?, kde vim, že maj díly levnější než jinde a tam řikali mezi 2 500 až 3 000kč. Tenhle za 2 000kč mi sehnal známen někde za Prahou.

Hold 605 na tu je všechno dražší než na jiného peugeota. Taky mám 605 a někdy při nákupu náhradních dílů bych měnil za 205 všechno minimálně o polovic lacinější, ale na druhou stranu ta 605 za to stojí :o)

Volat na tyhle díly do autoriz. servisu je blbost, takovéhle nové věci jsou obecně drahé. Ostatně, vůbec volat do servisu je zbytečné, když tu máme na stránkách CDčko s katalogem a ceník, že :);)

V popisku máš motor 2 litry SRi, není to náhodou týž co je např. ve 405 - a nemá náhodou tentýž startér?

Napsán autorem oddie

Servis -> Original CD od Peugeot-ov.

Je to v servisu tady v diskuzi... :)

njn, vzdyt uz taky asi rok nejsou aktualni. BTW: to cdko uz neni na netu, ale da se nejak domluvit na predani.

Napsán autorem oddie

Volat na tyhle díly do autoriz. servisu je blbost, takovéhle nové věci jsou obecně drahé. Ostatně, vůbec volat do servisu je zbytečné, když tu máme na stránkách CDčko s katalogem a ceník, že :);)

V popisku máš motor 2 litry SRi, není to náhodou týž co je např. ve 405 - a nemá náhodou tentýž startér?

To nevim jestli je to ten samej. Prej si sou dost podobný a jsou jen jinak uchycený... ale nevim to jistě... a tak jsem sháněl startér na 605.