Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 1.8i 16V 81kW spotřeba?


TommyMe

Recommended Posts

Dobrý den přeji.Chtěl bych již brzo kupovat Peugeota 406 v benzínu a zajímalo by mne jakou může mít spotřebu 1.8 16V 81kW?Jelikož nemám dostatečně moc peněz(120tis) tak to seženu akorát tak rok 1999.Co nadělám.Chci benzín, protože jezdím krátké trasy 5km a občas dlouhou.Původně jsem chtěl 307,ale na to bohužel nemám. 406 s novější tváří je fakt krásné auto a hlavně prostorné.Jelikož mám 190cm na výšku a moje přítelkyně skoro taky tak chceme velké auto.Děkuji za vaše rady ohledně spotřeby.Doufám,že to nebude 10l při normální jízdě :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TommyMe

Dobrý den přeji.Chtěl bych již brzo kupovat Peugeota 406 v benzínu a zajímalo by mne jakou může mít spotřebu 1.8 16V 81kW?Jelikož nemám dostatečně moc peněz(120tis) tak to seženu akorát tak rok 1999.Co nadělám.Chci benzín, protože jezdím krátké trasy 5km a občas dlouhou.Původně jsem chtěl 307,ale na to bohužel nemám. 406 s novější tváří je fakt krásné auto a hlavně prostorné.Jelikož mám 190cm na výšku a moje přítelkyně skoro taky tak chceme velké auto.Děkuji za vaše rady ohledně spotřeby.Doufám,že to nebude 10l při normální jízdě :roker

spotřeba viz můj podpis , ale dávám mu čočku . Jinak je to za 50%město a 50%mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TommyMe

Díky z aVaše příspěvky.Více by mne zajímal Sedan nebo Hatchback.Myslel jsem,že se s tím dá jezdit i za 7l :o

no za 7 jezdi HDI , benziny jsou jinde , ale 406 ti to vynahradí jinde.

jako s kombi se da jezdit i za 8 ,ale určitě ne ve měste.

třeba ja mam dokonce ve VTP napsanou spotrebu město 12,6 mimo 7,6 a kombinace za 9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

jezdim tak 9l na benzín a 11l na plyn (no šolíchej ho, když je to tak levný :-D)

jj na LPG se na to tak koukat nemusi :) musim ale rict ze co jsem si namontoval palubni pocitac, tak pri stejny dynamice jizdy jsem spotrebu sundal tak o litr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58

Já mám P 406. 1.8, 16V. Koupil jsem ho v září/2007 - plná spokojenost s jízdou, neslyším motor při rozjezdu z křižovatky, no nádhera. Lepší auto jsem za svůj život neměl. Ale bohužel je to na úkor spotřeby - 9,5 litru, jízda do práce 25 km tam a zpět přes vesnice.:roll:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sedana z 96 se 110000km na krku a jezdím tak 40%město 60%dálky převážně ve dvou. Mimo město to držím do 120km/h, žádný brzda plyn a spotřeba se mi drží kolem 7 litrů (počítáno na plnou nádrž). Jsem s tím velice spokojen, ale teď mám něco novýho a tohle prodávám. Škoda že chceš fecelifta. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TommyMe

Už se blížíme k 7L....to se mi začíná líbit :) Teď už jen sehnat to auto :)

A níž to už nepůjde a počítej pokud tam bude klima tak si o 7 litrech můžeš nechat zdát. :papa

P.S. Jinak jedna by byla k mání, akorát je to starší model. ;)

[upravil dne 13/2/08 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: TommyMe

Klima by pry mela zvysit spotrebu tak o pul litru.Co jsem slysel...

0,5-1 litr vem co se píše ...,ale věř těm co s ní jezdí a je skutečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...