TommyMe

Peugeot 406 1.8i 16V 81kW spotřeba?

23 posts in this topic

Dobrý den přeji.Chtěl bych již brzo kupovat Peugeota 406 v benzínu a zajímalo by mne jakou může mít spotřebu 1.8 16V 81kW?Jelikož nemám dostatečně moc peněz(120tis) tak to seženu akorát tak rok 1999.Co nadělám.Chci benzín, protože jezdím krátké trasy 5km a občas dlouhou.Původně jsem chtěl 307,ale na to bohužel nemám. 406 s novější tváří je fakt krásné auto a hlavně prostorné.Jelikož mám 190cm na výšku a moje přítelkyně skoro taky tak chceme velké auto.Děkuji za vaše rady ohledně spotřeby.Doufám,že to nebude 10l při normální jízdě :roker

Mám ten samej motor z 97 roku v kombiku a jezdím v průměru za 8,5/100km

Původně zaslal: TommyMe

Dobrý den přeji.Chtěl bych již brzo kupovat Peugeota 406 v benzínu a zajímalo by mne jakou může mít spotřebu 1.8 16V 81kW?Jelikož nemám dostatečně moc peněz(120tis) tak to seženu akorát tak rok 1999.Co nadělám.Chci benzín, protože jezdím krátké trasy 5km a občas dlouhou.Původně jsem chtěl 307,ale na to bohužel nemám. 406 s novější tváří je fakt krásné auto a hlavně prostorné.Jelikož mám 190cm na výšku a moje přítelkyně skoro taky tak chceme velké auto.Děkuji za vaše rady ohledně spotřeby.Doufám,že to nebude 10l při normální jízdě :roker

spotřeba viz můj podpis , ale dávám mu čočku . Jinak je to za 50%město a 50%mimo.

Díky z aVaše příspěvky.Více by mne zajímal Sedan nebo Hatchback.Myslel jsem,že se s tím dá jezdit i za 7l :o

Do 10ti se vejdeš. Pokud budeš jezdit s rozumem tak jsi v tom tak za 8l. Osobně jsem se pod 7,5l nedostal, ani když jsem se snažil a jezdil, jak děda 14dní po smrti :D

Díky z aVaše příspěvky.Více by mne zajímal Sedan nebo Hatchback.Myslel jsem,že se s tím dá jezdit i za 7l :o

no za 7 jezdi HDI , benziny jsou jinde , ale 406 ti to vynahradí jinde.

jako s kombi se da jezdit i za 8 ,ale určitě ne ve měste.

třeba ja mam dokonce ve VTP napsanou spotrebu město 12,6 mimo 7,6 a kombinace za 9

a kdyby te zajimala spotreba LPG za bezmala 100 000 najetych kilometru, klikni si na cislo udavajici spotrebu v mem podpisu ;)

Původně zaslal: urdemala

jezdim tak 9l na benzín a 11l na plyn (no šolíchej ho, když je to tak levný :-D)

jj na LPG se na to tak koukat nemusi :) musim ale rict ze co jsem si namontoval palubni pocitac, tak pri stejny dynamice jizdy jsem spotrebu sundal tak o litr :)

to ti verim.. taky si kolikrat rikam, ze uz to prehanim, ze kdybych mel palubak a videl furt to cislicko se spotrebou, tak by me bavilo ho snizovat.

převážně 80% město v breaku spotřeba v mém podpisu klikni ne něj a máš to rozepsané

Těch 8litru se ještě dá snést...nyní jezdím v Opelu Corsa 1,2 33kW za 6,5l který prd jede.Raději 8l a auto které jede.Když na to v Opliku šlápnu tak to auto brečí a nejede. Hrůza...snad 406 bude dobrá volba...díkes

Ja s tim jezdil 3,5 roku - sedan .. a pokud si vzpominam, pohybovalo se to (vetsinou mesto) 8-10 litru podle stylu jizdy. Mimo mesto to slo i vyrazne niz.

Já mám P 406. 1.8, 16V. Koupil jsem ho v září/2007 - plná spokojenost s jízdou, neslyším motor při rozjezdu z křižovatky, no nádhera. Lepší auto jsem za svůj život neměl. Ale bohužel je to na úkor spotřeby - 9,5 litru, jízda do práce 25 km tam a zpět přes vesnice.:roll:roll:roll

Mám sedana z 96 se 110000km na krku a jezdím tak 40%město 60%dálky převážně ve dvou. Mimo město to držím do 120km/h, žádný brzda plyn a spotřeba se mi drží kolem 7 litrů (počítáno na plnou nádrž). Jsem s tím velice spokojen, ale teď mám něco novýho a tohle prodávám. Škoda že chceš fecelifta. :(

Už se blížíme k 7L....to se mi začíná líbit :) Teď už jen sehnat to auto :)

A níž to už nepůjde a počítej pokud tam bude klima tak si o 7 litrech můžeš nechat zdát. :papa

P.S. Jinak jedna by byla k mání, akorát je to starší model. ;)

[upravil dne 13/2/08 Dave_k]

Klima by pry mela zvysit spotrebu tak o pul litru.Co jsem slysel...

0,5-1 litr vem co se píše ...,ale věř těm co s ní jezdí a je skutečnost.