Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ruce a nohy usekat...


Pe.Tr

Recommended Posts

Spratci jedni zasraní,už neví coby roupama dělali.Sice sem nebyl svatoušek,ale tohle co předvádějí je fakt vrchol a ještě se tím chlubí,to mi mozek fakt nebere,rozbít každému držku natočit to a hned zatímhle videem to pustit ať vidí další jak dopadnou pokud to budou dělat:bojim,jiné řešení nevidím:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem bydlel jeste v Praze a mel 605 vykradena byla cca 2 x mesicne, tak obden vykradene auto v nasi ulici. Pripojil jsem k alarmu pager odpojil blinkry a sirenu.

Kdyz mi pager zacal v noci rvat tak jsem se ujistil ze kolem auta nikdo neni /nahodny chodec/ a vystrelil jsem do vzduchu rad si vystoupil krom toho ze se po*cal, po*ral a prosil abych zavolal policii pak jsem nad nim vystrilel zbytek zasobniku do vzduchu a nechal ho utect je to asi 7 let a od te doby se v cele ulici nic neztratilo.

Zkuzte to funguje to a je to lepsi nez policie ta mu nic neudela ale takova naloz v kalhotech 100% potupa a vychovnejsi nez vezeni :-)) !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PP205

Kdyz jsem bydlel jeste v Praze a mel 605 vykradena byla cca 2 x mesicne, tak obden vykradene auto v nasi ulici. Pripojil jsem k alarmu pager odpojil blinkry a sirenu.

Kdyz mi pager zacal v noci rvat tak jsem se ujistil ze kolem auta nikdo neni /nahodny chodec/ a vystrelil jsem do vzduchu rad si vystoupil krom toho ze se po*cal, po*ral a prosil abych zavolal policii pak jsem nad nim vystrilel zbytek zasobniku do vzduchu a nechal ho utect je to asi 7 let a od te doby se v cele ulici nic neztratilo.

Zkuzte to funguje to a je to lepsi nez policie ta mu nic neudela ale takova naloz v kalhotech 100% potupa a vychovnejsi nez vezeni :-)) !!!!

Chtěl bych vidět a slyšet tvoje sousedy. Sice ti museli být v budoucnu vděční, ale tu noc tě museli proklínat. :aut

[upravil dne 13/2/08 BoneDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...