Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

neotvírá se víčko od nádrže?!


slayer83

Recommended Posts

Zdravim kolegové...:-))

omlouvám se jestli už se tady někdo někde ptal ale nic jsem nenašel....takže neotvírá se mi nádrž, lanko je v pohodě pouze nevyskočí.....asi tam chybí nějaká pružinka či co, může mi prosím někdo říct jak to tam má být resp. dá se koupit ta pružinka?!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: slayer83

Zdravim kolegové...:-))

omlouvám se jestli už se tady někdo někde ptal ale nic jsem nenašel....takže neotvírá se mi nádrž, lanko je v pohodě pouze nevyskočí.....asi tam chybí nějaká pružinka či co, může mi prosím někdo říct jak to tam má být resp. dá se koupit ta pružinka?!:myslim

Pružinka asi praskla, jde to nahradit kouskem mechové gumy nalepením na správné místo pod víčko;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj ja som mal takýto problém. a vy riešil som to takto... na prve otvoreniesom použil dvoch ľudí...

a potom pod hrdlom nádrže je niekolko skrutiek. jednu z nich som odkrútil a pod ňu som dal malú pružinku.

od teraz do funguje spolahlivo. originál je tam taký kolík ktorý to má vytláčať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Já jsem to u 406 řešil také. Nicméně problém nebyl v pružince, ale v lanku, které nádrž otevírá. Zřejmě se časem v té délce trošku vytáhne a jazýček, který zajišťuje víčko nádrže se nezasune tolik, aby víčko odskočilo. Vyřešil jsem to upilováním dorazu u páčky otevírání, takže má delší krok a je po problému. Třeba se s tím někdo také setkáte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...