slayer83

neotvírá se víčko od nádrže?!

8 posts in this topic

Zdravim kolegové...:-))

omlouvám se jestli už se tady někdo někde ptal ale nic jsem nenašel....takže neotvírá se mi nádrž, lanko je v pohodě pouze nevyskočí.....asi tam chybí nějaká pružinka či co, může mi prosím někdo říct jak to tam má být resp. dá se koupit ta pružinka?!:myslim

Původně zaslal: slayer83

Zdravim kolegové...:-))

omlouvám se jestli už se tady někdo někde ptal ale nic jsem nenašel....takže neotvírá se mi nádrž, lanko je v pohodě pouze nevyskočí.....asi tam chybí nějaká pružinka či co, může mi prosím někdo říct jak to tam má být resp. dá se koupit ta pružinka?!:myslim

Pružinka asi praskla, jde to nahradit kouskem mechové gumy nalepením na správné místo pod víčko;)

aj ja som mal takýto problém. a vy riešil som to takto... na prve otvoreniesom použil dvoch ľudí...

a potom pod hrdlom nádrže je niekolko skrutiek. jednu z nich som odkrútil a pod ňu som dal malú pružinku.

od teraz do funguje spolahlivo. originál je tam taký kolík ktorý to má vytláčať.

Ja si vicko musel nekolikrat otevirat sam, podlozenim packy. Jinak to origo perko se "nasponovalo" a funguje od ty doby cely rok.

Já jsem to u 406 řešil také. Nicméně problém nebyl v pružince, ale v lanku, které nádrž otevírá. Zřejmě se časem v té délce trošku vytáhne a jazýček, který zajišťuje víčko nádrže se nezasune tolik, aby víčko odskočilo. Vyřešil jsem to upilováním dorazu u páčky otevírání, takže má delší krok a je po problému. Třeba se s tím někdo také setkáte...