Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hned po starte tichucko, potom nepravidelny chod a potom...


qity3

Recommended Posts

Zohnal som 405 1.9 GLD r.v. 93 ako z vyroby, nadherny, krasny a zachovaly no neveril som, ze sa da daco takeho zohnat. sedacky ako nove, packy tiez, spojka bez problemov a brzdy ako z vyroby a na tachaci 160000, tlmenie v poho len trosku ma zaraza, ze rano otocim klucom, nazhavim, nastartujem na brnk, pomali lepsie ako benzin, 3-5 s tichucko, potom zacne trosku nepravidelny chod ako na 3 valce a biely dym z vyfuku. slapnem na plyn, chod pravidelny, dym prestane, ale tak strasne zacne klepat, ze to pekne nie je. Bude to tryskou, alebo aj nieco horsie? Inak zajtra ho nafotim, to musite vidiet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: qity3

Zohnal som 405 1.9 GLD r.v. 93 ako z vyroby, nadherny, krasny a zachovaly no neveril som, ze sa da daco takeho zohnat. sedacky ako nove, packy tiez, spojka bez problemov a brzdy ako z vyroby a na tachaci 160000, tlmenie v poho len trosku ma zaraza, ze rano otocim klucom, nazhavim, nastartujem na brnk, pomali lepsie ako benzin, 3-5 s tichucko, potom zacne trosku nepravidelny chod ako na 3 valce a biely dym z vyfuku. slapnem na plyn, chod pravidelny, dym prestane, ale tak strasne zacne klepat, ze to pekne nie je. Bude to tryskou, alebo aj nieco horsie? Inak zajtra ho nafotim, to musite vidiet.

no tak presne tento problem mam aj ja:grr po nastartovani ide chvilku dobre potom sa spusti nepravidelny chod a potom (hlaavne pri pridani) zacne hrozitansky klepat...ako traktor...podozrievam predvstrik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

no neviem ako to bolo u qity3 ....ale ja som na to us prisiel :D a bolo to to tym kobucikom v ktorom je membrana na pridavanie paliva vo vstrikovacom cerpadle.....a konkretne to bolo male gumove tesnenie(v mojom pripade bolo prasknute ale moze to byt aj tim ze us slabo tesni) a vyzeralo to tak ze nafta s toho klobucika po nastartovani vychadza malou hadickou do vratneho potrubia..ale kedze bolo to tesnenie prasknute tak sa nafta zacala tisnut AJ cez tu membranu do vzduchovej hadice (ktora vedie z intercoolera do cerpadla)a od tial do sania a nasledne k nasavacim ventilom .........a preto to tak kuckalo a bielo dymilo .......po vypnuti motora nafta v tej vzduchovej hadicke troska klesla ....ale po nastartovani znova stupla a zacala sa liat do sania (PRETO TO ZACALO KUCKAT A DYMIT AS PO CHVILKE):roker da sa to zistit tak ze sa ta povodne tmava vzduchova hadicka docasne vymeni za priesvytnu aby bolo vydiet ci sa tam ta nafta naozaj dostava:D

[upravil dne 9/1/10 olino]

[upravil dne 9/1/10 olino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...