Sign in to follow this  
Followers 0
Marcel505

Divné umístění zadních zástěrek (505)

13 posts in this topic

Původně zaslal: sarkomi

aspoň když couvá neurve o kolo

Taky pravda...

Tys mě tenkrát viděl jak jsem urval zástěrky na 309? :mad:

ne ale u sebe jsem několik až jsem je zkrátil o 2 cm a pak to šlo.To víš při couvání na chodník při parkování,ale už nám udělali širší cestu i místo na parkování jak má být

[upravil dne 12/2/08 sarkomi]

Původně zaslal: sarkomi

ne ale u sebe jsem několik až jsem je zkrátil o 2 cm a pak to šlo.To víš při couvání na chodník při parkování,ale už nám udělali širší cestu i místo na parkování jak má být

[upravil dne 12/2/08 sarkomi]

Přesně tak jsem je na 309 urval. :(

Ale tohle na 505 je divné, tvé odůvodnění je dobré, ale nechápu styl proč to tak udělali...

na wartburgu jsem je mel zrovna tak. nic divneho mi na tom neprijde:myslim

jinak si matne vzpominam, ze na 309ce jsem pravou taky urval pri couvani na chodnik:super

[upravil dne 12.2.08 .mycTD]

Původně zaslal: .mycTD

na wartburgu jsem je mel zrovna tak. nic divneho mi na tom neprijde:myslim

jinak si matne vzpominam, ze na 309ce jsem pravou taky urval pri couvani na chodnik:super

[upravil dne 12.2.08 .mycTD]

Tohle je verze pro Švédsko, na francouzských verzích jsem nikdy zástěrky z výroby neviděl. A taky proto to možná má stěrače světel. ;)

No každopádně toto umístění zástěrek plní jen účel ochrany toho za mnou. Ale už to neochrání zadní kapsy před tím svinstvem co se na silnicích vyskytuje.

Tohle je verze pro Švédsko, na francouzských verzích jsem nikdy zástěrky z výroby neviděl. A taky proto to možná má stěrače světel. ;)

No každopádně toto umístění zástěrek plní jen účel ochrany toho za mnou. Ale už to neochrání zadní kapsy před tím svinstvem co se na silnicích vyskytuje.

Myslim, ze zadne zasterky su povinne. Ako teda policajtom vysvetlim, ze tie zasterky nemontovali seriovo??:myslim

zhodit to dole a mas pokoj.....

policajtom to vysvetlis jednoducho, ze tak je to od vyroby a uhol ktory tam je predpisany je dodrzany.....

:D:D:D

Marcelků505. Co se Ti nelíbí na těch zástěrkách. Vždyt to vypadá pěkně. Vždy se mi moc líbili zástěrky,které byly delší a za jízdy pěkně plandaly:D.Ted co jsou ty tvrdé to není ono.:papa

Původně zaslal: adraj

Marcelků505. Co se Ti nelíbí na těch zástěrkách. Vždyt to vypadá pěkně. Vždy se mi moc líbili zástěrky,které byly delší a za jízdy pěkně plandaly:D.Ted co jsou ty tvrdé to není ono.:papa

No je mi to takový divný no.

Mě se taky líbí plandající zastěrky, ale snad podobné jako jsou na té 505 mám, a je to taková půl centimetrová guma, ta moc plandat nebude...