Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svíčky černý jako uhel p307


jara.bor

Recommended Posts

Zdravím všechny peugeotáky, měl bych opět dotaz. Mám peugeot 307 1.6 r.v2001 81kw benzím.

Na polubním pc se mi objevovala hláška catalitic convector fault a nechtělo to moc jet tak sem vždycky zastavil chcípnul to a po nastartování to zase frčelo normálně hláška zmizela a neukázala se dokavad to bylo teplý.A tato hláška se opakovala vždy když sem jel ráno do práce nebo auto delší dobu stálo.

Tak sem s tím jezdil asi měsíc, jsem opravdu pracovně vytížen čili sem tomu nevěnoval pozornost.

Jenže se to zhoršovalo pořád sem preferoval to že, vypnu klíček, nastartuju a vše bylo ok. A tedˇ sem ve stádiu že, ráno nastartuju, cca 1km a pc píše ''catalitic convector fault'' a hned po tom ''Antipollution Fault'' a nechce to vůbec jet ale cca po ujetí 3-4Km se auto trocha zahřeje nebo alespon výfuk opět vypnu klíček znovu nastartuju a auto jede akorát to píše opět ''Antipollution Fault'' a svítí mě oranžová kontrolka řídící jednotky(alespon mislím že je to ona je to takový motůrek).

Prosím prosím o řešení s co nejmenším počtem zlatáků pokud možno jelikož sem z toho auto už zoufalý protože ho splácím a před třemi měsíci sem měnil převodovku. Takže sem pomalu bez financí.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Moc moc díky všem dobrým peugeotákům kteří poradí

1)Postup dle rad - vyměnit svíčky po té zapalovací rampu

Tak chlapáci vyndal sem ty svíčky a byly černý jako uhel.Mam tam champion REC9YCL snad to sou svíčky který tam patří.

Omegaalfa psal tyhle champion OE178/T10?

Jo a někdo hned podle mého problému psal že je to na 95% dá se tomu věřit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...