Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

smrt motorkare


Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...
Původně zaslal: OK406

Škoda každého života. Ale co mě nejvíce udivuje je lačnost okolí. A taky, že za celou dobu, kdy se točilo video, tak tam nebyl nikdo z 112.:o

jo\'..celých 7minut 14 secund:roll:roll:roll

možná..jak tak s sebou přemetem praštil o zem na záda.. možná si jen vyrazil dech:roll nebo mu zapadnul jazyk a než se seběhli už se nehýbal..:roll ale žádná snaha nikoho z tolika lidí tam, se pokusit ho rozdýchat..:bojim

Vidět to video jeho rodina.. nedovedem si ani představit tu bolest v jejich srdcích......................

[upravil dne 26.7.2008 peugeotkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každá smrt nepotěší a vím co to znamená.Ale vezmu v úvahu motorkáře tak někteří jezdí jako pra....,stačilo mi dnes co jsem zažil.Prostě si myslí že jsou páni silnic.Pokud dojde k nejhoršímu tak pozůstalí si myslí že je jim ukřivdováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi,že ti kluci postrádají základní pud sebezáchovy....,nemají kolem sebe žádné plechy,airbagy,nic....

než zjistí cenu života--nemusí to řešit,jsou mrtví....

Ale nejsou to jen motorkáři.Je to stejné na přechodech pro chodce--pomůže mi opravdu,že jsem v právu,

šel jsem po přechodu a ten v autě mě stejně zabil???? Není lepší počkat až bude volno??? Vždyť výsledek

toho střetu je jasný--já mrtvý,on rozbité světlo,prasklý spojler a snad dostane rok natvrdo,nejspíše

podmínku....

Já vím,nelze uplatnit všude,ale kdyby lidi více uvažovali......:myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: aaischa

halda lidí to i motorkářům přeje :bojim:bojim:bojim

Jestli přeje to nevím, ale že si často mohou za smrt sami je fakt.

to jest pravda ale ve vysledku \"jen\" 25% nehod je zpusobeno motorkarem zpravidla zbytek autem a podobně, přehlédnutím atd..

znám dost lidí co řikaj, jezděj jak prasata tak co čekaj a podobně, dobrovolný dárci orgánů... aspon jich bude min atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...