Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajímavej kousek na tipcars


jakub106GTI

Recommended Posts

Tak jedno Gti je na tipcars.píšou tam že má nalítáno 42 tisíc km takže pokud je to pravda a nebylo třeba víc bouchnuté tak kdo by sháněl tuto raketovou nákupní tašku dlouho jsem neviděl lepší nabídku....je stříbrné hezká seriovka za 119 900kč tuším že z Plzně a rok 2002 :super

doufám že ji někdo koupí z clubu nebo na ni aspon někdo z okolí koukne jestli by to za to stálo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Tak jedno Gti je na tipcars.píšou tam že má nalítáno 42 tisíc km takže pokud je to pravda a nebylo třeba víc bouchnuté tak kdo by sháněl tuto raketovou nákupní tašku dlouho jsem neviděl lepší nabídku....je stříbrné hezká seriovka za 119 900kč tuším že z Plzně a rok 2002 :super

doufám že ji někdo koupí z clubu nebo na ni aspon někdo z okolí koukne jestli by to za to stálo

hod sem na to odkaz,nech to nemusim hladat po nete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Tak jedno Gti je na tipcars.píšou tam že má nalítáno 42 tisíc km takže pokud je to pravda a nebylo třeba víc bouchnuté tak kdo by sháněl tuto raketovou nákupní tašku dlouho jsem neviděl lepší nabídku....je stříbrné hezká seriovka za 119 900kč tuším že z Plzně a rok 2002 :super

doufám že ji někdo koupí z clubu nebo na ni aspon někdo z okolí koukne jestli by to za to stálo

Jestli myslis tu stribrnou,tak to bude nejspis bouraca.Koukni na volant a airbag spulujezdce,ze z verze Rallye.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslis tu stribrnou,tak to bude nejspis bouraca.Koukni na volant a airbag spulujezdce,ze z verze Rallye.

No právě říkám je potřeba se na to podívat..nemusí to být tak strašný třeba jen ťukanec..jinak lehce jiný odstín středu jsem viděl i na nebouchnutém airbagu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Jestli myslis tu stribrnou,tak to bude nejspis bouraca.Koukni na volant a airbag spulujezdce,ze z verze Rallye.

No právě říkám je potřeba se na to podívat..nemusí to být tak strašný třeba jen ťukanec..jinak lehce jiný odstín středu jsem viděl i na nebouchnutém airbagu:super

No lehce mozna,ale tohle je moc:)Ale jo,je potreba se na ni urcite kouknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm ... tak varianta interiéru je hezká (= mám tu samou :mrk) --- ... nějak se mi nezdá taky ta řadící páka :-/ ... kryt vypadá jak ze starého modelu pokud se nemýlím :myslim ... jinak mám taky tu stříbrnou a musím říct, že lišty na avizovaném autu vypadjí strašně :bojim .. ale je to můj názor :aut

EDIT: Btw neměly by být u modelu 02 už krytky směrovek bílé ?

[upravil dne 12.2.2008 sucram®]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...