mitch.mb

Schémata pro Sony Ericsson

85 posts in this topic

Zdravim,

takze velke diky patri uzivateli Destiny za poskytnuti zdrojovych obrazku pro pretvoreni schemat z jeho puvodni T630.

Zde budu nasledne uverejnovat schemata pretvoreny pro ruzne telefony Sony Ericsson

Tak ještě otázka k tématům, v jakém software se to dá dělat??? Vypadají fakt vynikajícně:mrk Měl jsem jeden program, ale to byl děs a hrůza:(

[upravil dne 12.2.08 Supersonic]

Ted si budu delat tema pro svoji nokii a pak pro k750 a pak tedy K800 ale kdy to bude podle casu :c)

Původně zaslal: mitch.mb

Podotykam ze to nemam jak vyzkouset nemam tento tel

Ale já mam a funguje to, takže ještě jednou díky! :potlesk:super

V pripade zajmu lze do jiz vytvorenych schemat pridat na hlavni obrazovku cislovku oznaceni auta :c) jako mam ja 406 :c)

ehm, mitchi, nevím jestli to ten prográmek umí taky (jestli není jenom pro S-E), ale pokusil by ses prosím tě udělat schéma na Motorolu V3Razr ? Modré schéma se 406 :) děkuji.

edit: a nebo sem dát jenom obrázek (tapetu - bez textu a lišt) modrou pro 406 :)

[upravil dne 13.2.2008 Blizzard]

Původně zaslal: Blizzard

ehm, mitchi, nevím jestli to ten prográmek umí taky (jestli není jenom pro S-E), ale pokusil by ses prosím tě udělat schéma na Motorolu V3Razr ? Modré schéma se 406 :) děkuji.

edit: a nebo sem dát jenom obrázek (tapetu - bez textu a lišt) modrou pro 406 :)

[upravil dne 13.2.2008 Blizzard]

No nevim jak ta obrazovka vypada, ale podle toho co sem nasel na netu tak jsem zkusil vytvorit toto...

V3-Razr_Wallpaper.jpg