Sign in to follow this  
Followers 0
malypeto

CD menic

8 posts in this topic

Zdar, mam 406 HDi r.v. 11/2000 a bol som bez CD menica a dorabal som ho tam. Daval som original od pazouta. A kedze este nie je pripevneny nastalo :aut tak ti mozem pozriet co tam pisu. Ale teraz ho nemam pri sebe :(. Ozaj a ked ho tam namontujes tak nepojde ak tam predtim nebol preba ist to aktivovat do servisu.:roker

Tak som to bol omrknut a je tam toto:

Clarion

Model: 9633354980

A dalsie dristy ako vyrobene v mexiku seriove cislo a ze je to na 6 CD ......

Původně zaslal: lumpma

jake tam mas autoradio?? muzes napsat model?

Zdar, neviem ci to bola otazka na mna:myslim, ale ja tam mam origos co tam bolo, ale presny model neviem to by som ho musel vytiahnut. Ale ak chces mozem ho vytiahnut a kuknut co je tam. :roker

Ahoj ano byla to otazka na tebe taky u tom uvazuju a tak zacal hledat a cist a ....

Jak to vypada tak to na moje radio nejde je to Clarion model PU-1633 A je to s kazou a to si myslim ze je problem. Nekde jsem cetl ze bylo i s CD a k tomu jde pripojit changer.

Ale konektor tam mam stejnej otazkou je jak je zapojenej mam schemata na ten s CD ale na kazetovej ho sehnat nikde nemuzu.

Původně zaslal: lumpma

Ahoj ano byla to otazka na tebe taky u tom uvazuju a tak zacal hledat a cist a ....

Jak to vypada tak to na moje radio nejde je to Clarion model PU-1633 A je to s kazou a to si myslim ze je problem. Nekde jsem cetl ze bylo i s CD a k tomu jde pripojit changer.

Ale konektor tam mam stejnej otazkou je jak je zapojenej mam schemata na ten s CD ale na kazetovej ho sehnat nikde nemuzu.

Ja mam radio s kazetou a aj changer...takze to asi ide.

Samozrejme vsetko original od vyroby.