Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ranní cesta do práce


Volfino

Recommended Posts

Ahoj!

Je to asi ptákovina, neb se to v provozu stává. Ale dnes (po) se mi podařilo na Jižní spojce cestou z Prahy ráno kolem půl sedmý vyděsit človíčka v stříbrné 406 break, rok netušim.

Blbec jsem se začuměl na prdel auta před sebou a před tim blbym zůžením jsem na to musel pěkně hamstnout, jen jsem ve zpětném zrcátku zmerčil jak mu čumák střelil doleva aby nám to oběma nezmačkal. Tímto mu vyslovuji poděkování že se mu to povedlo a zároveň omluvu. Je-li to možné je třeba čučet dál než na prdel auta před sebou...já vím

Zdar a sílu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Volfino

Ahoj!

Je to asi ptákovina, neb se to v provozu stává. Ale dnes (po) se mi podařilo na Jižní spojce cestou z Prahy ráno kolem půl sedmý vyděsit človíčka v stříbrné 406 break, rok netušim.

Blbec jsem se začuměl na prdel auta před sebou a před tim blbym zůžením jsem na to musel pěkně hamstnout, jen jsem ve zpětném zrcátku zmerčil jak mu čumák střelil doleva aby nám to oběma nezmačkal. Tímto mu vyslovuji poděkování že se mu to povedlo a zároveň omluvu. Je-li to možné je třeba čučet dál než na prdel auta před sebou...já vím

Zdar a sílu!

No dodržení bezpečné vzdálenosti je dost důležité...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Volfino

Ahoj!

Je to asi ptákovina, neb se to v provozu stává. Ale dnes (po) se mi podařilo na Jižní spojce cestou z Prahy ráno kolem půl sedmý vyděsit človíčka v stříbrné 406 break, rok netušim.

Blbec jsem se začuměl na prdel auta před sebou a před tim blbym zůžením jsem na to musel pěkně hamstnout, jen jsem ve zpětném zrcátku zmerčil jak mu čumák střelil doleva aby nám to oběma nezmačkal. Tímto mu vyslovuji poděkování že se mu to povedlo a zároveň omluvu. Je-li to možné je třeba čučet dál než na prdel auta před sebou...já vím

Zdar a sílu!

No dodržení bezpečné vzdálenosti je dost důležité...

Nj, ale to platí pro oba, takže bych se tak moc neomluval být začuměným do zadku přede mnou;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo asi to byla p*del ňáký ženský na kterou jsi začuměl a maskuješ to zúžením vozovky... :P :P

No ale pokud by snad došlo k havárce tak by to snad měla být "spoluvina" - páč ten za tebou nedodržel patřičnou vzdálenost, na kterou by byl schopen zastavit vozidlo.......... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myryne - teoreticky máš pravdu, ale prakticky na Jižní spojce udržet bezpečnou vzdálenost nejde (pokud máš odstup od auta větší jak řekněme 10 m, tak Ti tam VŽDYCKY!!! někdo vlítne a pokud budeš i nadále dodržovat větší než malý odstup, tak Tě ve finále nějakej kamion z tý spojky vytlačí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Myryne - teoreticky máš pravdu, ale prakticky na Jižní spojce udržet bezpečnou vzdálenost nejde (pokud máš odstup od auta větší jak řekněme 10 m, tak Ti tam VŽDYCKY!!! někdo vlítne a pokud budeš i nadále dodržovat větší než malý odstup, tak Tě ve finále nějakej kamion z tý spojky vytlačí).

Jo asi to bude pravda, abych se přiznal, pak jsem v Praze vozidlem nebyl cca 10let /myslím, že jsem o nic nepřišel/. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

jenom takový menší dotázek. :myslimTam kde je to zůžené,neměla by fungovat metoda zipu:)?

[upravil dne 12/2/08 adraj]

Metoda "zipu" se nedodržuje ani v menších městech.

Když se ji snažím použít v Olc - vzdávám se přednosti - vždycky na mě ňákej trotl vzadu troubí. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Medvěd

Myryne - teoreticky máš pravdu, ale prakticky na Jižní spojce udržet bezpečnou vzdálenost nejde (pokud máš odstup od auta větší jak řekněme 10 m, tak Ti tam VŽDYCKY!!! někdo vlítne a pokud budeš i nadále dodržovat větší než malý odstup, tak Tě ve finále nějakej kamion z tý spojky vytlačí).

Jo asi to bude pravda, abych se přiznal, pak jsem v Praze vozidlem nebyl cca 10let /myslím, že jsem o nic nepřišel/. :myslim

Není to tak hrozný, zvyknout se na to dá v pohodě (jen pak někdy mimo Prahu nechápu, že jsou i tací řidiči, pro které bezpečné projetí křižovatkou, kde musí dát přednost znamená, že nikde až k horizontu nesmí vidět auto - za takovýma se celkem jednoduše dostávám na pokraj šílenství).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Medvěd

Myryne - teoreticky máš pravdu, ale prakticky na Jižní spojce udržet bezpečnou vzdálenost nejde (pokud máš odstup od auta větší jak řekněme 10 m, tak Ti tam VŽDYCKY!!! někdo vlítne a pokud budeš i nadále dodržovat větší než malý odstup, tak Tě ve finále nějakej kamion z tý spojky vytlačí).

Jo asi to bude pravda, abych se přiznal, pak jsem v Praze vozidlem nebyl cca 10let /myslím, že jsem o nic nepřišel/. :myslim

Není to tak hrozný, zvyknout se na to dá v pohodě (jen pak někdy mimo Prahu nechápu, že jsou i tací řidiči, pro které bezpečné projetí křižovatkou, kde musí dát přednost znamená, že nikde až k horizontu nesmí vidět auto - za takovýma se celkem jednoduše dostávám na pokraj šílenství).

Jo jo a většinou maj na hlavě klobouk nebo čepici ??

Tzv. příležitostní ???

[upravil dne 12.2.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Jo jo a většinou maj na hlavě klobouk nebo čepici ??

Tzv. příležitostní ???

[upravil dne 12.2.2008 myryn][/quote

Ne, ani náhodou se nemusí jednat o příležitostné řidiče, jen jde o řidiče, kteří se pohybují převážně po nejbližším okolí svého bydliště a do většího města raději jedou vlakem (přesně takový je můj strejda, do Prahy by ze svého městečka autem nevjel ani za zlaté prase). Ti, kteří mě přivádějí k šílenství jsou většinou ve velké pohodě a vědí, že jednou ta křižovatka tak volná, aby do ní oni mohli bez nebezpečí vjet, bude - mě ale čeká cca 400 km denně a kdybych takových potkal třeba 10 za den, tak bych byl opravdu zralý na cvokaře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Aluška

V Brně metoda zipu poslední dobou funguje na jedničku, ale myslím, že vy teď máte v Praze jiné starosti než nějaké zipování, podle toho, co píší na seznamu :o .

A jak funguje v Holicích??:D:D:D:D. Tam si moc nezazipuješ co?:D:aut

No tady teda moc ne :D, i když ta hlavní křižovatka, jak je tam od Pardubic STOPKA, je ve špičce docela někdy zajímavá, už aby byl dostavěný ten obchvat. Ale jinak po Holicích autem většinou nejezdím, to je zbytečné, akorát v noci z hospody, dělám často řidiče. V létě je to všechno daleko jednodušší, vytáhne se kolo a už se jede ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Aluška

V Brně metoda zipu poslední dobou funguje na jedničku, ale myslím, že vy teď máte v Praze jiné starosti než nějaké zipování, podle toho, co píší na seznamu :o .

A jak funguje v Holicích??:D:D:D:D. Tam si moc nezazipuješ co?:D:aut

No tady teda moc ne :D, i když ta hlavní křižovatka, jak je tam od Pardubic STOPKA, je ve špičce docela někdy zajímavá, už aby byl dostavěný ten obchvat. Ale jinak po Holicích autem většinou nejezdím, to je zbytečné, akorát v noci z hospody, dělám často řidiče. V létě je to všechno daleko jednodušší, vytáhne se kolo a už se jede ;).

Teda s tím obchvatem nevim nevim. Třeba pro mě to bude uplně to samy jako teď. Většinou jezdím od Rovně a tam stejně chtěj udělat křižovatku, takž se pro mě mění jen to, že se nebudu vztekat až u Špice ale už pod kopcem:D.

Ale jinak to je dobře udělaný, hlavně ten obrovký podjezd, nebo jak to nazvat, kvůli Holickýmu pacifiku:D či jak se tomu říká. To mě úplně dostalo. Taková atrakce kvůli pěti lidem co tím vlakem denně jedou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...