Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ALu kola 15", poradte plz


raydowe

Recommended Posts

To robozv a raydowe:

Už tu někdo odpověděl předemnou. Průměr středící díry by měl být zhruba o desetinu milimetru větší nežli je průměr středícího čepu, když sundáš kolo. Setinka sem tam nehraje roli.

Každý solidní prodejce disků, pokud uvedeš typ a ročník auta, Ti řekne, jestli to půjde nasadit rovnou nebo budou nutné středící kroužky. Ty se používají, pokud je díra v kole například (čísla si vymýšlím) 68,1, ale čep má jen 65,0. Pak se musí dát kroužky (takový prstýnky) s vnějším průměrem 68 a vnitřním 65,1.

Osobně jsem o rozteči šroubů a nějaký středící díře taky neměl ani páru, ale když jsem liťáky objednával, udával jsem typ auta. Přišly disky, které přesně sedly i se šrouby správné délky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RoboZV konretne CB som nasiel na www.kolesa.sk pri znacke auta ked som vybral 207 mi to vypisalo CB. skusal som tam dat 307 ale pise to veci, ktorym zase nerozumiem.:)

dobry konfigurator ma znacka MOMO. kde to vyhodi dostupne ET. http://www.wheelwizards.net/momo/frames.htm

Ticcino> tak to je skvele, to by som sa teda nemal coho bat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

RoboZV konretne CB som nasiel na www.kolesa.sk pri znacke auta ked som vybral 207 mi to vypisalo CB. skusal som tam dat 307 ale pise to veci, ktorym zase nerozumiem.:)

tak to je skvele, to by som sa teda nemal coho bat

Myslím, že to co tam vypisuje jsou části VIN kódů. Bohužel je jich tolik, že na konci už není vidět, že je tam ještě napsáno 4x108, CB65,06. Ovšem je to vidět ve zdrojovém kódu stránky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

vietemi poradit,co pri takomto vypise disku znamena to DIA? jedna sa o spominane CB? resp NB? podla hodnoty by to sedelo.

http://www.ityre.com/en/disks/catalog/mim/989/

DIA asi bude DIAmeter, neboli průměr středící díry.

PCD by mohlo být Pitch Circle Diameter, neboli průměr roztečné kružnice děr pro šrouby. Krát počet děr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...