Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna palivového filtru u 405MI16 - mrkně prosím ještě jednou


FoFo

Recommended Posts

tak jsem vyměnil pal.filtr u MI16, a občas se stane že když jí nechám při jízdě trochu vydechnout tak jde na \"tři\" pak jsou dvě možnosti jak ji přinutit k pravidelnému chodu 1.vytočit nad 4000 až zatáhne do sedačky , nebo 2. vypnout motor a chvilinku počkat - pak běží normálně . Ze začátku po výměně to dělalo často , ale teď po 3 dnech už skoro vůbec. Nic jiného než výměnu filtru jsem nedělal a před tím to chodilo normálně. Je to normální nebo se to musí někde odvzdušnit - pro příště, a? neumřu úplně blbej

Ještě mě napadlo jestli by to nemohlo dělat málo oleje ( také jsem měnil olej ) když tam jsou ty samostavěcí ventily (četl jsem o tom v této diskuzi - myslím že o tom psal Mašinka)

[Editován dne 18/12/03 FoFo]

[Editován dne 22/12/03 FoFo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial si tam nalial dost oleja tak to vylucujem, ale aj keby ho tam bolo malo tak to by cvakali len ventili. Skor by som povedal na palivove hadicky pri tom filtri. Inac mne sa stalo nieco podobne a potom som lepsie pozrel na filter/palivovy/ a bola tam sipka akym smerom ma ist palivo. Mne sa to zdala blbost ale bolo to tak. Len zo srandy pozri ci tam nemasnieco take.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šipka tam je , ale dal jsem jí podle původního filtru tzn.nádrž, pal.čerpadlo, pal.filtrt. Šipka byla ale je obráceně než na původním( ale to může být pouze výrobcem těď tam mám MANN830. Oleje jsem tam dal 5L protože měli posledních od této značky.Taky už jsem přemýšlel že bych tam zkusil dát ten původní. A co by mohlo být s těma hadičkama???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadickami som myslel to ze ci nieje niekde prasknuta, zvykne to v okoli eska pasiek. Moze to trochu podsavat. A ten filter skus ho dat opacne . za pokus nic nedas. Oleja tam mas dost. 5 litrov bohate staci. S tym by som nespekuloval. Skus ten filter a uvidis. Daj vediet ako to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadlo to zatím na H.... , dal jsem tam ten starej filtr a to samý. TextVyměnil jsem svíčku na 3 válci ( ten to dělá a nehází jiskru ) - taky nic , Zítra si jdu pro kabely a pak už půjde do tuhýho. Prostě to stím filtrem nemá co dělat - shoda náhod. je divný že to dělá po ujetí cca.3km a pak mu musíš trošku naložit cca 500m až se opět chytne ten válec a potom už v pohodě .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...