Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

při zahřátým motoru škube


rt

Recommended Posts

mám peugeota 605 3.0 i SV 24 a při zahřátým motoru začíná škubat a rozsvěcí se kontrolka K. v servisu na počítači mi řekli, že to hlásí trvalou závadu na nějakém el. ovládání ventilu ACAUD, ale nevědí o co jde a jestli to má s tím něco společného (ani nevědí kde ten ventil je). nevíte někdo, co by to mohlo být? díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Mame doma SRi 1.9, 125 ps, dela nam to taky, skube to kdyz pridas plyn rychle. Melo by se jednat o cidlo prutoku vzduchu, ktere ma vliv na regulaci mnozstvi paliva....vic vzduchu vic paliva, je nejake vadne, nebo co ja vim, protoze kdyz se drzi konstatne plyn, tak je to v poho, ale jak pridas, tak nez to zareaguje a pusti do toho vic benalu, tak to skube jako prase. Nevim esli je to problem i u tveho motoru, ale treba ti to pomuze. nejsem odbornik, takze zadne detaily ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne to delalo taky, pri prudke akceleraci mi to skublo a pak hned vystartovalo...... menil jsem vzduchovy filtr, palivovy, svicky a stale to delalo......nakonec jsem zjistil ze mam prasklou hadici od vahy vzduchu. No a tak jsem vymenil vsechny podtlakovy hadice a ted je vse OK !;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...