Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

auta a priatelky


VladoHA

Recommended Posts

to ze jazdim na levicati je praca mojej priatelky.. ukecala ma.:-) Ale na druhej strane, asi malokto pocuvate ako mrhate benzinom, ze sa vozim akde tade po tom, co jej poviem ze aj tento mesiac musim natankovat!!!! lol. Vazne jazdim na jednu dadrz mesacne a som rad, a ona ma este za to drbe.:))) a to chcem teraz kupit za 15 disky. ak sa dlho neozvem nieco sa stalo....:))) hehe.. ale aj tak ju mam rad certa jedneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

tak s na to kolko benzinu miniem pindam ja ale som nepoucitelny radsej benzin ako minut peniaze na pivo nie?ale najhorsie na tom je ze nejdem nikam peso hoci napr.do mesta to mam 7min peso tak ja musim ist na aute tak to je niekedy kamen urazu

Jo taky mám takovýho souseda - do obchodu to máme voba dva cca 200 metrů - já jdu pěšky , von jede wehiklem /nechápu/.

No každej jsme holt jinej.

I když Ty to máš asi dál - podle času tak 1.2 km. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: VladoHA

tak s na to kolko benzinu miniem pindam ja ale som nepoucitelny radsej benzin ako minut peniaze na pivo nie?ale najhorsie na tom je ze nejdem nikam peso hoci napr.do mesta to mam 7min peso tak ja musim ist na aute tak to je niekedy kamen urazu

Jo taky mám takovýho souseda - do obchodu to máme voba dva cca 200 metrů - já jdu pěšky , von jede wehiklem /nechápu/.

No každej jsme holt jinej.

I když Ty to máš asi dál - podle času tak 1.2 km. :myslim

nie sme susedia?:papa:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peto670

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: VladoHA

tak s na to kolko benzinu miniem pindam ja ale som nepoucitelny radsej benzin ako minut peniaze na pivo nie?ale najhorsie na tom je ze nejdem nikam peso hoci napr.do mesta to mam 7min peso tak ja musim ist na aute tak to je niekedy kamen urazu

Jo taky mám takovýho souseda - do obchodu to máme voba dva cca 200 metrů - já jdu pěšky , von jede wehiklem /nechápu/.

No každej jsme holt jinej.

I když Ty to máš asi dál - podle času tak 1.2 km. :myslim

nie sme susedia?:papa:D

Jo jo Senica a ŠTBK -CITY je vod sebe co by 3x šutrem dohodil .:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...