Sign in to follow this  
Followers 0
jara.bor

originál svíčky p307

9 posts in this topic

zdarec jaké májí být originál zapalovací svíčky do peugeot 307 motor 1.6 16v 81kw benzín. Nemám totiž manuál.

A vyměním si je sám páč tam není žádný prostor

NGK

číslo název

6677 Zapalovací svíčka

Ekvivalent: LFR6B

BOSCH

číslo název

0 242 229 630 Zapalovací svíčka

vzdálenost elektrod: 0,9; průměr v mm: 2,7; vnejsi zavit (mm): 14; Rozměr klíče: 16; Utahovaci moment [Nm]: 28; pocet polu: 1; průměr vlákna [mm]: 26,5; rozteč [mm]: 1,25; Stav jiskreni: 3;

model do roku výroby: 2005/05;Ekvivalent: Blister N28 - FR 8 ME ,FR 8 ME

CHAMPION

číslo název

OE178/T10 Zapalovací svíčka

velikost závitu: M14 x 1.25 mm; průměr vlákna [mm]: 26,5; Rozměr klíče: 16; Zapalovací svíčka: Vnejsi elektroda; Zapalovací svíčka: s odporem; vzdálenost elektrod: 0,9

Ekvivalent: OE178 ,REC9MCLX

no super mnoho čísel mnoho informací mohl by si to zkrátit pro laika, jen co mám říct tomu borcovi v obchodě když se mě zeptá jaký svíčky, aby mě tam nenutil nějaký sráče třeba od bosche

Původně zaslal: jara.bor

no super mnoho čísel mnoho informací mohl by si to zkrátit pro laika, jen co mám říct tomu borcovi v obchodě když se mě zeptá jaký svíčky, aby mě tam nenutil nějaký sráče třeba od bosche

bud od NKG číslo dílu 6677

nebo od bosche (ty asi chtít nebudeš) číslo dílu 0 242 229 630

nebo od championu (ty jdou tuším i do prvovýroby) číslo dílu OE178/T10

Původně zaslal: jara.bor

myslíš že ty od boshe josu špatný nebo proč myslíš?

no ty jsi psal prve srace od bosche:P ty champiny jsou dobrý; ty mám vyzkoušený; NKG neznám; a od bosche stojej půlku takže já bych asi šel do tech bosch

Vyměníš je snadno: odšroubuješ šest samozřezných šroubů, držících kryt hlavy, pak odpojíš kabel od zapalovací rampy (vpravo), odšroubuješ čtyři šrouby a rampu vytáhneš, jde to celkem snadno. Pod ní jsou čtyři šachty se svíčkama. Takže 18 mm ořech (nejlépe s gumou, aby v něm svíčka zůstala) a jednu po druhý pěkně vyšroubovat. :) Rampu odpojuj s odpojenou baterkou, šrouby jsou torxní, 2 mm (T20).

diky díky zejtra se na to vrhnu a nemá ještě někdo ponětí kolik stojí ta zapalovací rampa při mém již zmíněném problému s hláškami