Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Novinky z .EU


Pe.Tr

Recommended Posts

kadaver: ten pán, s nickem Peugeot405 je reglý i zde na fóru (myslim nick Ondris) a jednou napíše, jak končí s EUčkem, pak, že zase končís COMem (my) a vrací se zpět, udělá kolem toho (mediální) humbuk. Pak napíše, že peugeoti jsou na H...O a že jde do Nissana a teď, že zase Peugeot Rulezzz.

Jsem jenom zvědavej, kdy se s nima na EUčku chytne a přijde sem zpět ... ;)

Ale je mi to vesměs jedno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

kadaver: ten pán, s nickem Peugeot405 je reglý i zde na fóru (myslim nick Ondris) a jednou napíše, jak končí s EUčkem, pak, že zase končís COMem (my) a vrací se zpět, udělá kolem toho (mediální) humbuk. Pak napíše, že peugeoti jsou na H...O a že jde do Nissana a teď, že zase Peugeot Rulezzz.

Jsem jenom zvědavej, kdy se s nima na EUčku chytne a přijde sem zpět ... ;)

Ale je mi to vesměs jedno ...

jen opravím , je zde jako Ondrys . Ondris je v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

kadaver: ten pán, s nickem Peugeot405 je reglý i zde na fóru (myslim nick Ondris) a jednou napíše, jak končí s EUčkem, pak, že zase končís COMem (my) a vrací se zpět, udělá kolem toho (mediální) humbuk. Pak napíše, že peugeoti jsou na H...O a že jde do Nissana a teď, že zase Peugeot Rulezzz.

Jsem jenom zvědavej, kdy se s nima na EUčku chytne a přijde sem zpět ... ;)

Ale je mi to vesměs jedno ...

no ono toho proběhlo víc:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Neon

kadaver: ten pán, s nickem Peugeot405 je reglý i zde na fóru (myslim nick Ondris) a jednou napíše, jak končí s EUčkem, pak, že zase končís COMem (my) a vrací se zpět, udělá kolem toho (mediální) humbuk. Pak napíše, že peugeoti jsou na H...O a že jde do Nissana a teď, že zase Peugeot Rulezzz.

Jsem jenom zvědavej, kdy se s nima na EUčku chytne a přijde sem zpět ... ;)

Ale je mi to vesměs jedno ...

no ono toho proběhlo víc:roll

Jo, vim ... ale jak jsem zakončil můj předchozí příspěvek, tak tak to je ... :D

Jeho BOJ!

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se sice občas na .eučko jdu juknout, zda něčím nepřekvapí, ale momentálně je to klub, který podle mě jako naší konkurenci ani nelze chápat - to, co předvádí Ondrys ani nemá smysl komentovat, to je zralý spíš na uronění víc než malého množství slz.

Když se .eučko objevilo, byl jsem vnitřně rád, že se našel nový klub, který nás jako naše konkurence přinutí dělat některé věci lépe (a třeba i ukáže nějaký nový nápad), za to, že jsem ho na našich stránkách i trošku propagoval jsem si od zbytku vedení vyslechl i pár nelichotivých připomínek (bohužel s odstupem času s nimi musím souhlasit), to, co momentálně .eučko je, to je podle mě spíš k pláči (Ondrys vulgo Peugeot 405 je vrcholem)

[upravil dne 11/2/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já se sice občas na .eučko jdu juknout, zda něčím nepřekvapí, ale momentálně je to klub, který podle mě jako naší konkurenci an nelze chápat - to, co předvádí Ondrys ani nemá smysl komentovat, to je zralý spíš na uronění víc než malého množství slz.

Když se .eučko objevilo, byl jsem vnitřně rád, že se našel nový klub, který nás jako naše konkurence přinutí dělat některé věci lépe (a třeba i ukáže nějaký nový nápad), za to, že jsem ho na našich stránkách i trošku propagoval jsem si od zbytku vedení vyslechl i pár nelichotivých připomínek (bohužel s odstupem času s nimi musím souhlasit), to, co momentálně .eučko je, to je podle mě spíš k pláči (Ondrys vulgo Peugeot 405 je vrcholem)

Především EUčko nemůže být chápáno jako KLUB ... je to spíše internetová stránka!! Nebo prostě jenom jedna z domén automobilových značek -> rysy klubu v něm jsou NOLOVÉ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...