Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 po celnom naraze ;(


sh4d0w

Recommended Posts

uz len nahodov sa opytam ci niekto nema predne svetla na 406 novy model + prednu mriezku zo znakom levika + tie plastove uchyty okolo svetiel + hmm a bodla by aj predna kapota, a este sme to nedavali dole takze to bude asi aj na novy naraznik...

inak niekde vo fore som tusim videl cennik peugeot sucastiek, dajte mi tip kde to bolo, nejak nemam casu na hladanie ;)

konecne ked prestalo hulit to egr tak tu mam karambol ;(

Tomi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem tomyka

nezavidim ti. asi sa koncernove auta pritahuju. zacina sa mi to nepacit, ze uz dvaja z kosickej ekipy maju havarovane auta. to aby som prestal chodit na aute. mohli by sme urobit kosicky minizrazik dakedy :)

s kosickym minizrazikom neni problem, hod mi sms 07-950262, hmm po mojom kratkom prepocte z kellys stranky to budu len suciastky za 50tis ;( a pritom auto z dialky vyzera akokeby mu nic nebolo a jazdi v pohodicke.

inak stretko hocikedy , ja stale lietam po meste, moju 406 poznaju uz takmer vsetky zelene gumy v ke ;) KE-406CV :)

inak kde na vychode SR najdem dobry peugeot servis? lebo ten nas kosicky to ani omylom by som tam nezasiel, nevedeli mi ani zistit aky mam v aute motor somraci jedny, pocul som ze presovsky je vraj celkom solidny, ma niekto skusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz som to mal prerobene na novy model, ale je to zrusene, vcera na obhliadke mi uznali poistovaci > nove svetla, mriezku + logo, oprava kapoty a naraznika, pripadna doobhliadka ak by bol naraznik viac poskodeny, plus vymena takych zeliez na pravej a lavej strane, ktore drzia ten vrchny kryt chladica, a su v tom upevnene aj svetla. + plus nova lava vrtula na chladici, novy zamok kapoty.

toto vsetko zrejme budem potrebovat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...