Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

No já jen, že mám zítra narozky


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Pe.Tr

raději modrou metalízu , díky :D

Ale prosimtě! Teď jezdíš v přelakovaným pohřebáku a chtěl by si tohle? Takový malý a nepraktický auto? Nevěřím...

no to bych si samozřejmě nechal, ale tohle by byl opravdovej mazlik na machrovací výlety :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Pe.Tr

raději modrou metalízu , díky :D

Ale prosimtě! Teď jezdíš v přelakovaným pohřebáku a chtěl by si tohle? Takový malý a nepraktický auto? Nevěřím...

no to bych si samozřejmě nechal, ale tohle by byl opravdovej mazlik na machrovací výlety :mrk

Helele, machruješ dost i bez toho přestrojenýho Audi TT, tak ti bude stačit lahvinka vína a bomboška, Všechno nejlepšíííííí:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Pe.Tr

raději modrou metalízu , díky :D

Ale prosimtě! Teď jezdíš v přelakovaným pohřebáku a chtěl by si tohle? Takový malý a nepraktický auto? Nevěřím...

no to bych si samozřejmě nechal, ale tohle by byl opravdovej mazlik na machrovací výlety :mrk

Helele, machruješ dost i bez toho přestrojenýho Audi TT, tak ti bude stačit lahvinka vína a bomboška, Všechno nejlepšíííííí:D

Díky.

ale stejně to přestrojený audi TT chci a chci a chci!!!

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý fiktivní synu

tak už je Ti zase o rok víc (a rozumu pořád víc nemáš - jak Ty to děláš???) a já si tedy jako hrdý otec přeju, aby Tvá dítka zkusila aspoň chvilku poslouchat a být hodná, jinak si toho stáří prostě neužiju ani já, ale ani babička (když už jsme nezvládli vychovat Tebe, tak bys nám mohl aspoň 1x v životě udělat radost jejich prostřednictvím).

Vzhledem k tomu, jakým dárkem jsi mě obdařil k mým blížícím se kulatinám a vánocům 2007, věřím, že ani Ty s žádným dárkem od svého fiktivního otce nepočítáš

[upravil dne 10/2/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Vzhledem k tomu, jakým dárkem jsi mě obdařil k mým posledním kulatinám a vánocům 2007, věřím, že ani Ty s žádným dárkem od svého fiktivního otce nepočítáš

Bože! :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Milý fiktivní synu

tak už je Ti zase o rok víc (a rozumu pořád víc nemáš - jak Ty to děláš???) a já si tedy jako hrdý otec přeju, aby Tvá dítka zkusila aspoň chvilku poslouchat a být hodná, jinak si toho stáří prostě neužiju ani já, ale ani babička (když už jsme nezvládli vychovat Tebe, tak bys nám mohl aspoň 1x v životě udělat radost jejich prostřednictvím).

Vzhledem k tomu, jakým dárkem jsi mě obdařil k mým blížícím se kulatinám a vánocům 2007, věřím, že ani Ty s žádným dárkem od svého fiktivního otce nepočítáš

:mad::mad::mad:

[upravil dne 10/2/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...