Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plechové disky s ET asi 0


mk405

Recommended Posts

nejspíš to budou 6x15\" a ET 15, na obrázek jsem asi opravdu koukal nějak divně, měl jsem z deskriptivy čtyřku, tak teď na to holt doplácím. Jo a na zimu bych dal 195 55 15, nebo 185 60 15, 175 65 15 protože 195 50 15 mají malý obvod a v hlubším sněhu se snadno drhne břichem. Já mám na 206ce 185 55 15 Conti se zpevněnými boky a ochranou proti poškození ráfku a jsem max spokojenej, teda až na tu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty zimní bych stejně volil nějaký větší profil na ty 55 se mi to zdá pořád málo vzhledem tomu že letní 195/50 foukám na 2,5bar nebudou zimní moc tvrdý, co se týká přilnavosti?, má někdo zkušenosti s nízkým profilem třeba s 50 v zimě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl by někdo z vás zájem o sadu 4 elektronů i s pneu rozměrů 185/55 x 15 (gumy Matador aquila) a dál nevím další rozměry, s distančníma podložkama.na předek i záď. Mám je na 106 a potřebuju něco s větším ET a taky nechci podložky. Vzadu mi při propružení lehce škrtají o plastový podběh (na Xsi), ale na vině škrtání je také stav zadní nápravy-domnívám se.

No ty ráfky jsou stříknutý na bílo, rallye vzhled, mnoho paprsků, pamatují asi dost, ale viloženě ruiny to nejsou. Jo a jedna pneu má na boku bouličku, takže koupit novou, nebo riskovat, já zatím riskuji. Když jsem auto kupoval majitel mluvil o zánovních pneu,ale neuved tu bouli.

Vzorek je tak 85%. A nevím za kolik je mám věnovat, abych měl na nějaké jiné, plechové.

Zašlu email zájemci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...