Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klepání...


mach2003

Recommended Posts

Dobrý den. Mám Peugeot 206, 1,1, 1998, najeto asi 110 000. Stalo se mi to asi třikrát. Jel jsem větší vzdálenost pořád na 5ku, přijel jsem potom do města a třeba na prvních světlech začal jít divně volnoběh a když jsem se potom chtěl rozjet, sešlápl plyn, tak auto jako divně cukalo a nechtělo moc táhnout. Chtěl bych se zeptat, čím by to tak mohlo být a jak bych to měl potencionálně řešit. Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mam niečo podobne na golfe ked taham dlhšiu trasu a rychlost tak 180 a potom ked zastanem tiež sa mu neako nechce tahat a ked vypnem motor tak nechce naskočit až po dlhšej chvilke štartovania v servise sa s tým trapili ale nič konkretne nezistili tak som ich bol previest a ono to zase urobilo a jedine na čo sa zmohli bolo že to trba dat na dlhšie pozorovanie.:nevim asi je to neaka ochrana pri prehriatí motora ale to mi oni nepovedali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

máme podobný problém 206 1999 1,1i ... někdo říká že stačí vyměnit jenom palivové filtry a vyčistit potrubí.. když to cuká a netáhne... měl sem stím i problém že si auto přidváalo plyn prostě něco jako automat ... pustil sem plyn a auto zrychovalo.. nakonec to bylo tepelnou sondou na motoru oterá byla špatná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...