mach2003

klepání...

7 posts in this topic

Dobrý den. Mám Peugeot 206, 1,1, 1998, najeto asi 110 000. Stalo se mi to asi třikrát. Jel jsem větší vzdálenost pořád na 5ku, přijel jsem potom do města a třeba na prvních světlech začal jít divně volnoběh a když jsem se potom chtěl rozjet, sešlápl plyn, tak auto jako divně cukalo a nechtělo moc táhnout. Chtěl bych se zeptat, čím by to tak mohlo být a jak bych to měl potencionálně řešit. Díky za odpovědi

Mam niečo podobne na golfe ked taham dlhšiu trasu a rychlost tak 180 a potom ked zastanem tiež sa mu neako nechce tahat a ked vypnem motor tak nechce naskočit až po dlhšej chvilke štartovania v servise sa s tým trapili ale nič konkretne nezistili tak som ich bol previest a ono to zase urobilo a jedine na čo sa zmohli bolo že to trba dat na dlhšie pozorovanie.:nevim asi je to neaka ochrana pri prehriatí motora ale to mi oni nepovedali.

přesně takhle...na chvíli se auto potom, co blbne odstaví a zase jede krásně a nejsou s ním problémy...jako docela mě to štve, jako se pak člověk může bát, že se mu to jednou vysype a pak dál nedojede....

Ak mi na niečo v tom srvise pridu dam ti vediet možno tu bude niečo podbne.Určite neaka hlupost za 9,90.-:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim

Takto sa prejavuje aj vadná zapalovacia rampa.Zistiť to nie je jednoduché.Ked to blbne,treba zistiť či dávaju všetky sviečky iskru.Diagnostika to neukáže.Mne to robilo až ked

sa motor začal ohrievať.

máme podobný problém 206 1999 1,1i ... někdo říká že stačí vyměnit jenom palivové filtry a vyčistit potrubí.. když to cuká a netáhne... měl sem stím i problém že si auto přidváalo plyn prostě něco jako automat ... pustil sem plyn a auto zrychovalo.. nakonec to bylo tepelnou sondou na motoru oterá byla špatná

no tak hlaasim ze minuly tyzden mi menili vstrekovanie na jednom valci...

odislo...takze tak :) srandovnych 47oo sk ten 10cm dlhy nahradny diel :o