Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Liberecký sraz Peugeot- Pozvánka


Recommended Posts

Ahoj lidi, rozhodl jsem se pořádat Peugeot sraz v Liberci.

Jedná se o sobotu 8.3. 2008. Snažte se prosím přihlásit do 1.3. 2008, čím dřív, tím líp, budu moct zamluvit salonek co nejdříve:super

Kdo máte zájem, přihlašujte se mi prosím zde:

Program:

1. Příjezd účastníků cca okolo 11h do areálu pivovaru Konrád (nebude-li nám umožněno, dám včas vědět, druhé v záloze je parkoviště u Tipsport Areny).

2. Návštěva Automuzea ve Vratislavicích nad Nisou (areál pivovaru Konrad). Více o muzeu na

http://www.automuzeum.cz

Vstupné do muzea cca okolo 20Kč, žádné závratné sumy. Pokud bude v mých silách, připravím orientačně poznávací výlet v okolí, cílem bude nejspíš opět Konrad nebo hospůdka:)

3. Poslední bod bude vyhlášení vítězů- nejmenší počet najetých km a přemístění se do nějakého "pabu"

Kdo bude psát na mail, protože zde třeba nemá registraci, ať uvede počet lidí, počet aut, model auta, rok výroby, zda chce jít do muzea a zda chce jít do hospody a opět ke všemu počty lidí. Potřebuji udělat co nejdříve rezervaci. Jinak jiné náklady neplánuji, maximálně pokud budou vynaloženy náklady na itineráře apod, tak předpokládám startovné maximálně 50Kč, což asi nikoho nezabije

Tak neváhejte a přijeďte k nám do Liberce:)

Na setkání s vámi se těší Jarda a pomocníci s organizací, přátelé Peugeotů :super

Prosím toto téma použijte k pokecu o srazu, přihlašovadlo je zvlášť v odkaze, pro mou lepší orientaci, děkuji:super

Kontakt: jarajarda@yahoo.com

774 064 144 - číslo si uložte pro případnou navigaci, nebude-li někdo moct trefit na místo, pošlu pro něj doprovodné auto.

Za pomoc děkuji Medvědovi a adminům.

[upravil dne 10/2/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Stifler

Parádní sekce :super:potlesk jen by to chtělo ještě upravit ten odkaz pro přihlášení, aby fungoval.

Napraveno, dík:)

Není zač. Já se ale budu hlásit trochu později. Do kterého data je možný se nahlásit (přijímáš přihlášky)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Stifler

Parádní sekce :super:potlesk jen by to chtělo ještě upravit ten odkaz pro přihlášení, aby fungoval.

Napraveno, dík:)

Není zač. Já se ale budu hlásit trochu později. Do kterého data je možný se nahlásit (přijímáš přihlášky)?

No, musím si dát rezervu pár lidí i tak, ale dejme tomu do soboty 1.3. OK? Když se pak nahlásí dalších 10lidí, přijet klidně můžou, jen pak nevím, jestli bude stačit mnou zamluvená kapacita míst v hospodě:) Jinak bude místa všude hojnost:super

Jinak doufám že přifrčíš:super

[upravil dne 10/2/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

No, musím si dát rezervu pár lidí i tak, ale dejme tomu do soboty 1.3. OK? Když se pak nahlásí dalších 10lidí, přijet klidně můžou, jen pak nevím, jestli bude stačit mnou zamluvená kapacita míst v hospodě:) Jinak bude místa všude hojnost:super

Výborně. Do 01. 03. se ti určitě stihnu nahlásit, pokud budu mít volno. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: meldal

Jeden takovej rejpavej dotaz......kolik bude na srazu zenskeho osazenstva :D to se neptam ja, ale moje draha polovicka....:aut

Znáš ten fór, jak zve jeden kámoš druhýho: "Hele přijď dneska ke mě, pořádám grupen sex." "Fakt jo? No to přijdu a kolik nás tam bude?" "No když vezmeš ženu tak tři.."

:D

Uvidí se, kdo koho bere? Pochlubte se:) Ale nudit se snad ani tak nebude ne?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: meldal

jj....ten znam....starej, ale dobrej........jak pises, jen se pochlubte...:aut

Asi už všichni chrápou:D

Já nikdy nechrápu. :D Ale pokud to dobře dopadne a budu se moct slavnostně přihlásit do přihlašovadla, tak pojedu stopro sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: meldal

jj....ten znam....starej, ale dobrej........jak pises, jen se pochlubte...:aut

Asi už všichni chrápou:D

Já nikdy nechrápu. :D Ale pokud to dobře dopadne a budu se moct slavnostně přihlásit do přihlašovadla, tak pojedu stopro sám.

306 GTI tam ještě není :super ALe vzhledově má kámoš stejný HDI XS, ale tmavá modrá metla:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

306 GTI tam ještě není :super ALe vzhledově má kámoš stejný HDI XS, ale tmavá modrá metla:)

Tak když má stejný, tak to tam už jezdit nemusim, nebylo by na co koukat. :D :D :D:aut Nééé,samozřejmě, že pokud to jen půjde, tak dorazim. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

306 GTI tam ještě není :super ALe vzhledově má kámoš stejný HDI XS, ale tmavá modrá metla:)

Tak když má stejný, tak to tam už jezdit nemusim, nebylo by na co koukat. :D :D :D:aut Nééé,samozřejmě, že pokud to jen půjde, tak dorazim. :papa

:D:D No když otevřeš kapotu, nebo to nastartuješ..:D Nebo prostě šlápneš na plyn a odfrčíš, tak to rozdílů je:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

306 GTI tam ještě není :super ALe vzhledově má kámoš stejný HDI XS, ale tmavá modrá metla:)

Tak když má stejný, tak to tam už jezdit nemusim, nebylo by na co koukat. :D :D :D:aut Nééé,samozřejmě, že pokud to jen půjde, tak dorazim. :papa

:D:D No když otevřeš kapotu, nebo to nastartuješ..:D Nebo prostě šlápneš na plyn a odfrčíš, tak to rozdílů je:D

Dobře, překecal jsi mě. :D Ještě aby bylo to volno. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...