Sign in to follow this  
Followers 0
zoby

veselé Vánoce všem

22 posts in this topic

a hlavně a? autíčka jezdí vesele bez jakýchkoliv potíží...

pugům zdar:D

Souhlasím a ji já se připojuji k blahopřání.

Viva France viva Peugeot:D

take se pripojuji k prani :), a hlavne si davejte bacha na tech namrzlejch a zasnezenejch silnicich, ani zimni gumy neubrzdi vse a brzdit :o nepomaha skoro vubec :D , at se to tu po novym roce nehemzi samyma poptavkama po nahradnich naraznicich, blatnicich nebo nedejboze celych autech :D

Tak tedy Stastne a Vesele

možná se to tu bude hemžit inzerátama typu: prodám bouranou 205-ku na náhradní díly :D

no pred 3 lety to tak bylo :) Silvestr je mrcha mrchatá :) a ploty proklate blizko od cesty :D

Staste a vesele Vanoce a hezky a poradne prochalstany a pro..... novy rok preje Petr alias KoZLiCeK. :)

Na vánoce budu mimo republiku, Silvestr budu slavit na horách (viz. nabídka silvestrovského pobytu v sekci CESTOVÁNÍ - momentálně již stažená, byla tam cca měsíc) takže se již nyní připojuji k přání krásného prožití vánočních i novoročních svátků, ježura a? Vám i Vašim Pažoutkům naježí to, co si nejvíce přejete, do nového roku vstupme konečně tou PRAVOU nohou s omptimismem a elánem hodným lva ve znaku našich vozítek (potažmo však vzpomeňme, že podobný je i ve znaku naší domoviny). Taky přeji spousty ujetých kilometrů bez ztráty kytičky a konečně už zrušme SILNIČNÍ VÁLKU. V souvislosti s tím nám všem přeju ROZUMNÉ policajty, když už ministři (dopravy i vnitra) rozumní asi nikdy nebudou

Já taky přeju všem Pařou?ákům vše nejlepší a hlavně něco pod stomek na Pažouta. Přál jsem si přídavné světla tak snad mě Ježuch vyslyšel a poslal ženu je koupit.

Takže bohatýho ježucha a na silvestra nelezte do svých lvů.:P

I já přeji všem úžasné Vánoce plné dárků, pohody a klidu. A a? nám naši Peugeoti jezdí jako draci i když jsou to lvi...

žere jako drak a jede jako lev!

jo moment, ty máš diesel, tak to se tě to netýká... diesly ani nežerou ani nejedou :D

[Editován dne 22/12/03 impact]

Napsán autorem impact

žere jako drak a jede jako lev!

jo moment, ty máš diesel, tak to se tě to netýká... diesly ani nežerou ani nejedou :D

[Editován dne 22/12/03 impact]

No, je fakt, že zas tolik nežere, ale oproti mému původnímu stroji (Schade 125) jezdí jako drak... :D

Taky přeju všem clubákum a peugeotakum :cool: veselé vánoce nějakého ježucha :o a mnoho štastných kilometrů v novém roce :cool: