Sign in to follow this  
Followers 0
adraj

jaké lepidlo nebo něco jiného

11 posts in this topic

prosím o radu,jaké lepidlo nebo jinou věc.Potřebuji poradit se záslepkamy na 806. Původní majitel asi záslepky vylomil,nebo nevím. Mám sundanou masku i světla,ale jak jsem zjistil nemám za co ty záslepky přidělat:bojim.Vše je totiž vylámané a šroubky není do čeho přidělat. A tak se ptám na nějaké kvalitní lepidlo,které by to dobře chytlo:myslim:papa Předem děkuji a za každou odpověd budu vděčen:D

[upravil dne 10/2/08 adraj]

Ak ten spoj nebude velmi namáhaný tak skús Chemoprén a ak to má byť pevné tak tavnú pistoľ.

Původně zaslal: pastorek

Ak ten spoj nebude velmi namáhaný tak skús Chemoprén a ak to má byť pevné tak tavnú pistoľ.

potřebuju to na ten přední nárazník,tam co je na něm ta díra:D S tou tavnou pistolí nemám žádné zkušenosti,takže kdyby to opravdu pomohlo,tak ji kvůli tomuto koupím.:)

post-0-14109598980776_thumb.jpg

tavna pistol nepomoze.musel by si to lepit rovnakym materialom ako ma naraznik.tych mat. je spusta.to by chcelo plastovu zvaracku.

mozno by som skusil silikon.chemopren nevydrzi asi otrasy

no vidiš to ,ten silikon mě nenapadl a to jsem sním dělal několik let

a co to zaslepit mlhovkama? nebo dennima světlama.

Původně zaslal: rakvajs

Silikon né je mastnej

Musíš mít správnej silikon. A dát ho do správnejch míst. Když je podklad odmaštěněj a suchej tak drží jako čert. A hlavně je pořád pružnej. Už jsem pár věcí takhle přidělával a úplná pohoda. :super

Původně zaslal: adraj

prosím o radu,jaké lepidlo nebo jinou věc.Potřebuji poradit se záslepkamy na 806. Původní majitel asi záslepky vylomil,nebo nevím. Mám sundanou masku i světla,ale jak jsem zjistil nemám za co ty záslepky přidělat:bojim.Vše je totiž vylámané a šroubky není do čeho přidělat. A tak se ptám na nějaké kvalitní lepidlo,které by to dobře chytlo:myslim:papa Předem děkuji a za každou odpověd budu vděčen:D

Lepidlo na lepení autoskel, to se neuklepe.. Ale pod to odmastit. Ale ta světla jsou fakt lepčí nápad :super:super:super