Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkušenost


Guest bazz.banik

Recommended Posts

Guest bazz.banik

Včera jsem si koupil 307 SW 1,6 HDI r.v. 2005

Chtěl bych se někoho zeptat na zkušenosti s touto károu.

( jízdní vlastnosti, spolehlivost atd. ) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

307...

problémy u těchto aut se skutečně objevily, zejména u prvních kusů vyrobených v roce 2000, ale po vychytání všech much na počátku lze říci, že krom pravidelné výměny oleje dolévám jen naftu do nádrže... Přední brzdové destičky se měnily po ujetí 60.000 a zadní po 75.000, asi moc nebrzdím... :-)) Každé auto jezdí podle toho, jakého se mu dostává servisu....

Autor: 3.martin.7, 2. 2. 2008, pozitivní recenze

307...

problémy u těchto aut se skutečně objevily, zejména u prvních kusů vyrobených v roce 2000, ale po vychytání všech much na počátku lze říci, že krom pravidelné výměny oleje dolévám jen naftu do nádrže... Přední brzdové destičky se měnily po ujetí 60.000 a zadní po 75.000, asi moc nebrzdím... :-)) Každé auto jezdí podle toho, jakého se mu dostává servisu....

Autor: 3.martin.7, 2. 2. 2008, pozitivní recenze

Peugeot 307sw 1,6HDi 80KW

Auto mám asi 2 měsíce,motor my plně vyhovuje,myslím si že 2,0HDi už zbytečné,ale nemohu posoudit,nejel jsm s ním...na běžný provoz plně vyhovuje,tak proč platit víc??mám rok výroby 2005 ale s novou maskou,jen mě zaskočilo,že je slyšet snad každá díra,mnoho aut co jsou starší,tlumí daleko líp,jestli jsou tlumiče v háji nevím,na jaře to nechám vomrknout :-) jinak místa na rozdávání,spotřeba…

Autor: Neophytee, 22. 1. 2008, pozitivní recenze

Peugeot 307sw 1,6HDi 80KW

Auto mám asi 2 měsíce,motor my plně vyhovuje,myslím si že 2,0HDi už zbytečné,ale nemohu posoudit,nejel jsm s ním...na běžný provoz plně vyhovuje,tak proč platit víc??mám rok výroby 2005 ale s novou maskou,jen mě zaskočilo,že je slyšet snad každá díra,mnoho aut co jsou starší,tlumí daleko líp,jestli jsou tlumiče v háji nevím,na jaře to nechám vomrknout :-) jinak místa na rozdávání,spotřeba 5,3 l/100km!

Autor: Neophytee, 22. 1. 2008, pozitivní recenze

peugeot 307 1,6 16tiventil

auto je super a jezdi bez problemu !

Autor: vilhems, 22. 1. 2008, pozitivní recenze

peugeot 307 1,6 16tiventil

auto je super a jezdi bez problemu !

Autor: vilhems, 22. 1. 2008, pozitivní recenze

peugeot 307 1.6 16 V

super auto uživam již 4 roky absolutně bez problému.jedine peugeot!

Autor: HanicaBartosova, 22. 1. 2008, pozitivní recenze

peugeot 307 1.6 16 V

super auto uživam již 4 roky absolutně bez problému.jedine peugeot!

Autor: HanicaBartosova, 22. 1. 2008, pozitivní recenze

peugeot 307 1,6 16tiventil

s timto autem jsem naprosto spokojen,naprostá pohoda,malá spotřeba. velmi živé auto,pohodlné a prostorné.vřele doporučuji!

Autor: HanicaBartosova, 22. 1. 2008, neutrální recenze

peugeot 307 1,6 16tiventil

s timto autem jsem naprosto spokojen,naprostá pohoda,malá spotřeba. velmi živé auto,pohodlné a prostorné.vřele doporučuji!

Autor: HanicaBartosova, 22. 1. 2008, neutrální recenze

nebrat

po 2 letech trápení jsem auto musel prodat,neskutečně problémový auto a hlavně elektronika jako u všech francouzů

Autor: kala26, 20. 1. 2008, negativní recenze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bazz.banik

je toho dost

No když koukneš tady na foru do sekce 307 a pak do sekce servis tak je tu toho mraky, chce to prolézt, já to udělal před koupí 406 zjistil jsem co a jak a pak jsem teprve kupoval. ale to je fuk jestli před nebo potom, hlavní je že se tu dozvíš co je třeba udělat a nebo dostaneš rady ke konkrétnímu problému, a mnohdy rychleji než v autorizovaném servise;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám SW 1,6 HDi, 93000 km, je aj na mojej fotke. Opčas ma najeduje, a potom sa znova teším, ako dobre jazdí. Tých závad malo toto auto veru dosť.

menená zadná náprava,

guľové čapy pri 28 000 km

váha vzduchu

3 x snímač tlaku turba

1x soleoid turba

zadné ložiská.

Dúfam, že som na nič nezabudol. Inak auto jazdí parádne, má nízku spotrebu a je veľmi pohodlné.

Nech ti auto prináša len radosť a prajem veľa šťastných km bez návštevy servisu.

Vitaj medzi nami :potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...