Sign in to follow this  
Followers 0
ajven

boj s magistrtom v Púchove

7 posts in this topic

Tak som sa rozhodol už nenechať to tak a poukázať na to ako naša radnica predáva pozemky, ktoré mali byť parkom a teraz tu chce jedna podnikateľka urobiť reštiku aj s podzemnými garážami a zakryla to úmyslom vybudovať "Detské centru" kde môžu rodičia nechať deti za peniaze sa hrať. Ale gro peňazí má ísť z prenájmu garáží a reštiky.

Tu som ja :

TA3

Ivan, to je tak snáď v každom meste; ale držím palce, aby konečne raz nezvíťazila sila peňazí... :super

Demo: máte ich aj vy, tak si všímaj problém na ktorý poukazuje Ajven a nie redaktorky :D

nedej te se ojebat, ono za cas by tam mohla byt non-stop herna a hroznej bordel okolo. :papa

ahojky Ajven. Sám upřimně mohu říci,že mě to také štve. U nás kousek od baráku byl kousek zeleně. Koupila to nějaká firma a postavila tam co jiného než kanceláře. Na druhé straně od nás zase zabrali parkoviště a už tam stojí čtyřpatrová docela dost velká budova. Kousek od této budovy zbourali věžák Armabetonu a staví zde ještě větší budovu. Když to tak vezmu už jenom čekáme kdy k nám přijdou s nabídkou na odkup pozemku,že zde něco postaví.:grr Opravdu mi to připádá,že kdo má peníze,ten je opravdu pánem a nic ho nezastaví. Sousedům tu velkou budovu postavili kousek za domem a at sepisovali petice,kterou jsme i mi podepsali,tak to stejně postavili. Co jiného dodat. Držím palce at se Vám to povede.:papa