Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čidlo chladicí kapaliny


vendelinek

Recommended Posts

Stalo se už někomu,že se v palubce rozsvítí kontrolka chladicí kapaliny? i když tam kapalina je? Je pravda,že občas se musí troška dolejt,i když nevim kam se ztrácí,nenašel sem nic,kde by unikala,všechny trubky sou čistý,ale zase ne tak moc,jemtak mim odhadem 2-3deci asi tak za čtvrt roku.

dscn0147tn9.jpgdscn0148li0.jpgdscn0149wi6.jpgdscn0151bu8.jpg

Jinak spokojenost,beruška jezdí :super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mi stalo.Dolejval jsem a dolejval a nic platný.Když jsem byl už až u víčka,tak jsem už nevěděl co dál.Nakonec jsem,jak je u přepadový nádržky nahoře přívod k nějakýmu tomu čidlu,ustřihnul ty dva drátky,celej ten plastovej bazmek vyhodil,namáčkl tam dva obyčejný konektory a už je tomu rok a půl a ještě jsem tam nedolil ani hlt.Prostě to bylo jen zaoxidovaný.Tak třeba máš stejný problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: třídvířko

Tak to se mi stalo.Dolejval jsem a dolejval a nic platný.Když jsem byl už až u víčka,tak jsem už nevěděl co dál.Nakonec jsem,jak je u přepadový nádržky nahoře přívod k nějakýmu tomu čidlu,ustřihnul ty dva drátky,celej ten plastovej bazmek vyhodil,namáčkl tam dva obyčejný konektory a už je tomu rok a půl a ještě jsem tam nedolil ani hlt.Prostě to bylo jen zaoxidovaný.Tak třeba máš stejný problém...

Tak jo,díky ,zkusim to taky,musim si na to udělat čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...