Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 205 1.4 49kw TU3A kar. WEBER ŠKUBE!!


kolovrat

Recommended Posts

Ahoj prosím o radu. Mám 205 1.4 benzín s plynem 49kw r.v.89 karburator Webr. Auto pri jizdě na benzín cuká na plyn jezdí krásně. Auto nemam dlouho koupil jsem a puvodni majitel rikal ze jezdil teměř pořád na benzín. Startování za studena jde celkem normálně se sitičem ale než se zahřeje tak je motor hlučný. Za studena skáče víc, za tepla to je trochu lepsi. Vyměnil jsem svicky, olej v motoru, filtr olejovej i palivovej. Kde může být chyba? Příjde mě to jak kdyby šel do karburátoru benzín nějak trhaně nebo něco z karburatorem. Moc díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

a jaký máš benzínový čerpadlo? jestli mechanický, tak ho rozdělej a mrkni na ventilky (nebo membrány, teď už přesně nevím, každopádně něco se v tom čerpadle vyšlehá a pak to nedává tolik benzínu kolik by mělo)

taky bych zkusil karburátor kompletně vyčistit třeba perchlorem a vyšroubovat všechny trysky a vzdušníky + profoukat, skontrolovat membránu akcelerační pumpičky. jinak hodně štěstí při shánění novejch dílu, já na ten karbec nesehnal nic a všechno sem musel vyrábět

[upravil dne 3.3.2008 Martin.405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PŘESNE JAK PÍŠE MARTIN , ČERPADLO A KARBEC , VYČISTIT. A ZKONTROLOVAT MEMBRANY , JINAK CENY ND NA TENTO MOTOR JSOU SROVNATELNE S DNEŠNIMI VOZY, BOHUŽEL .

Přeji příjemný den a jsem s pozdravem

Trávniček Petr

skladník Peugeot

DOMANSKÝ, spol. s r.o.

koncesionář

PEUGEOT, CITROEN, HYUNDAI, MITSUBISHI

INFO: prodej náhradních dílů: +420 284 000 542

Internet: www.domansky.cz

E-mail: skladnik.peugeot@domansky.cz

PRAHA-ZDIBY - 0km Teplické dálnice D8/E55

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Petře nedokázal bys mi sehnat nějaký membrány na ten karburátor? zkoušel sem to v peugeotu v brně ale řekli mi že už se to ani nevyrábí.. na akcelerační pumpu sem udělal ze škodovky, ale není to úplně ono (na ovládací tyčince chybí takovej pružnej klobouček), pak na karbecu je ještě něco tvarově jako obohacovač z favorita, takovej hliníkovej trojúhelníček a v něm je taky membrána, a poslední je na podtlakové komoře.. za cokoliv z toho bych byl nesmírně vděčnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

Petře nedokázal bys mi sehnat nějaký membrány na ten karburátor? zkoušel sem to v peugeotu v brně ale řekli mi že už se to ani nevyrábí.. na akcelerační pumpu sem udělal ze škodovky, ale není to úplně ono (na ovládací tyčince chybí takovej pružnej klobouček), pak na karbecu je ještě něco tvarově jako obohacovač z favorita, takovej hliníkovej trojúhelníček a v něm je taky membrána, a poslední je na podtlakové komoře.. za cokoliv z toho bych byl nesmírně vděčnej

jakej mas presne oznaceni motoru ?plus kw .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obrázek

trojka by měla být membrána akcelerační pumpy, a béčko membrána obohacovače.. btw kdybys dokázal sehnat ětsnění pod víčko karburátoru (kdyby nestálo majlant) byl bych taky vděčnej

jinak uplně vlevo zhruba uprostřed obrázku pod číslem 10 je to podtlakový zařízení na sytič, ale to není rozkreslený do detailu.. a ta membrána v něm není až zas tak důležitá pro normální chod motoru..

[upravil dne 20.4.2008 Martin.405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...