Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hrál sem si smojí 306


Bastard

Recommended Posts

Řikam že tam tuning nevidim,ale jako máte taky pravdu sem mladej a nemam rodinu a prachy dávam do auta. Něco se vám třeba bude lýbit ale něco ne. Udělam na tom nějaký změny zkusim se vámy nechat inspirovat a vložim sem časem jiný fotky a může te to pak zase zkritizovat:super Ale to krídlo tam zůstane:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bastard

Řikam že tam tuning nevidim,ale jako máte taky pravdu sem mladej a nemam rodinu a prachy dávam do auta. Něco se vám třeba bude lýbit ale něco ne. Udělam na tom nějaký změny zkusim se vámy nechat inspirovat a vložim sem časem jiný fotky a může te to pak zase zkritizovat:super Ale to krídlo tam zůstane:cool:

marisw má tunning jakej svět neviděl:super:D:D:D.....sranda musí bejt nééééé

[upravil dne 12.2.08 omegaalfa]

[upravil dne 12.2.08 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele lidi tak sem dejte vaše fotky.

jinak zvyšování zadku za účelem klínovitosti auta je docela prasárna už jen kvůli jízdním vlastnostem. Tu lopatu vzádu bych vyměnil když už tak za prodloužení střechy dělají moc pěkný.takhle je to jak stolek na pití.a co se týká nefukčních plastů a napodoběnin čehosi to fakt nemám rád i když někomu se to třeba líbí. výfuk sice máš lauf ale nepasuje do nárazníku zkus to doladit a třeba bude fajn.

jinák já tuním tak že stáhnu střech a je to :D

tak jo tady máš mojí fotku koncovku patnácky a podvozek víc tam nenajdeš:aut

8755640-16810742.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz tuning, tak takovy aby mel nejaky smysl - bud posun parametru vozu nekam, nebo zmena stylu vozu. ale nemel by to byt styl naplacat na auto cokoliv jde zrovna kolem, i u zmen vzhledu by mel byt videt nejaky jednotny styl... nehlede na to, ze nemam rad plastove imitace funcknich dilu ze zavodnich vozu...

no a kdyz chcete videt fotky... nejaky tuning tam taky je :)

586_800x600x75.jpg

587_800x600x75.jpg

588_800x600x75.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Stifler: no to je jasny na prvni pohled, takovej tuzing jak poleno.... myslis tu stribrnou tecku za logem 306, zejo? :papa:D

Nene, to je tam už od prvního majitele a není to tečka, ale: :D

306wv4.jpg

Edit: Ale když mi to chlapík z bazaru poslal, tu fotku zadku auta, tak jsem mu řekl, ať mi tenhle detail vyfotí. Takže jen kvůli tomu vznikla tahle fotka, protože jsem z toho sám byl úplně vedle, co by to mohlo bejt. :D

[upravil dne 12/2/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

co by to bylo, cistokrevnej tuzing prece :D

Možná....hodlám to vyměnit za emblém GTi-6...ale to neni ten tuning, co na svym autě mam. ;):D

Edit: Béďo, byl jsi rychlejší, ale emblém tam ještě neni.

[upravil dne 12/2/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...