Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje zvíře


Viper86

Recommended Posts

toto nie je ziadne GTI ako si majitel mysli....bude to nejaka vykuchana 1,1 alebo 1,4....

vysoke to je ako kamzik, skokan modrý...:D

Pe.Tr. ma pravdu, ze tie narazniky su neni z GTI, a ked majitel hovori ze to je od vyroby tak sa asi pomylil....

kotuc v zadu ako na 1,1 :D:D:P:P

nalepky no hnus.....

a tie michceliny...no strasne robime Avie sklapacky, tiez lepime micehelinov,ale to vyzera ao sto krat lepsie ako toto....kde sa podela ludnska napaitost, a ymysel pre krasu....to to stým nema nic spolocne.....predne a zadne svetla grc.....zadne by som nechal tovarenske, a predne klasicke cire s jednou cockou.....auto posadit nizzsie, dat mu pekne disky.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám že zas někdo vtipkuje.......to že je to tak zvedlý to dělaj ty kola jelikož jsou už jak jsem psal o 5cm větší než originál.Ano auto bylo bourané to nepopírám, proto tam je jiná náprava ta stará to odnesla.Takže kuchaná 1,1 to není určitě....jednou už jsem zkoušel poslat číslo kasle na výbobce nebo co to bylo a poslali mi že mám GTi/S16.Schválně se podívejte na ostatní 206 Gti/S16 a zjistíte že se tam skutečně tyhle spoilery dávali.Tenhle spoiler co tam mám asi těžko uvidíte na nějaké 1,1 ,protože Gti/S16 má spoiler mnohem hlubší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Viper86

spoiler 206 GTi/s16

Nechcem ti brat radost, ale ten naraznik z tej druhej foto sa daval aj na 1.4 :)

Len na novsie modely... ten starsi typ narazniku je pre 206 este pred faceliftom.

Daj fotku motora a hned ti poviem, ze ci je to GTi alebo nie :)

No a neviem.. mne sa Morette nikdy nejak nepacilo :nevim

[upravil dne 12/2/08 ALFWORKS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

hodi sa to na tu aviu hlavne ten napis turbo este tam mohol dolepit 360KW a bolo by to kompletne:D

pre boha kolko mas rokov..... taketo poznamky maju 19 rocny chlapci....ze dolepit 360kW.....

tie polepi turbo iontercooler sa davali na kazdu aviu s turbom od 96 roku. to jest ze su to 4 valcove motory s objemom 3,6 litra a turbo duchadlom a vykonom 65 KW necelych 90 koni........a tieto su niektore s turbom...ale zvykol si to davat na vsetky aj hladke aj s turbom...... rocne urobi 20 -25 avii z valnika na sklapac...+ 5- 10 valnikov alebo specialov....

[upravil dne 12/2/08 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Viper86

ALFWORKS> to si děláš srandu ne?myslíš že nepoznám motor dvoulitra:D.....no prostě vim na 100% že je to 206GTI/S16

daj foto motora.....

a ten naraznik co tam mas nieje GTI ale fakt nejaka 1,4 benzin alebo ja som mal ten isty volakedy na 2,0 hdi 2002 quicksilver......

tiez by som sa na tom nechcel vozit, prepac moj nazor.....bal by som sa aby sa mi to nezlomilo na polovicu....

a ked to uz je naozaj GTI, tak tam dam aj po buracke to co tam má byt.....

sorry neuraz sa, ale vazne nemam z toho tvojho auta dobry dojem....

a neviem co si chcel povedat tým ze to hovorý clovek co ma 307 SW....

ak tam mas takyto motor, tak to mas GTI s dvijlitrom a vykonom 100 kW

384708_3.jpg

neurazaj sa a neprezivaj to tak tazko.....tu je to aj o srande...

[upravil dne 12/2/08 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta náprava bude nová kotoučová jak má být až jí seženu, ale i s touhle to brzdí parádně.....kámoš co má bmw 325 e30čtyřkotouč tak byl překvapenej jak to brzdí.Auto bylo celkem lehce řáplý z boku do zadního kola a odnesla to bohužel zadní náprava.Tohle je snad podle vás taky 206 1,1 překopaná :D:D:D http://moje.auto.cz/Ronnyp/pazoutek.html nebo tohle snad http://www.e-auto.cz/autobazar/detail.asp?idCar=231487 a takových to 206 je na netu hodně......hold je to tak 206GTi/s16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...