Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s klimou


vianh

Recommended Posts

najskor to napadlo aj mna, ze moze byt vadne nejake cidlo, ale robi to len, ked mam zapnutu klimu, no teraz v zime automaticky rezim. na displayi je A/C, ked to vypnem je vsetko ok, a ziadne hlasky nehadze. skusim este preverit vsetky veci co ste pisali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam muze byt problem taky se sitou multiplex. modely s roku 2000 se casto potkavali s potizemi typu ne a ne na to prilit co to je. ale je to jen moje domninka. mozna to tak neni. dej to prehlednut skusenemu elektrokari. nejlepe mu k tomu dej i potrebna schema. driv prijde na zavadu. hodne stesti :super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, myslím, že mám stejný problém - za jízdy (stabilní teplota motoru) vzroste cca po 5ti vteřinách po zapnutí klimatizace náhle teplota motoru až cca na 120C (cca na vteřinu)- rozsvítí se kontrolka STOP a poté teplota zase rychle klesne na normálních 80C. Toto se opakuje (více ne 3x jsem to radši nepokoušel) Závada je zřejmě v elektrice, protoe tak strmý nárůst teploty bych fakticky nepředpokládal. Zatím zkouším prověřit všechny konektory od ovládání až po klimu. Memáte někdo náhodou schéma - moc by pomohlo. Klimu mám manuální, 206 2.0 HDi.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam uz problem vyrieseny. zrejme majitel predomnou nieco robil s ventilatorm na chladici a opacne ho zapojil, tak sa krutil opacnym smerom... Takze pri vyssej rychlosti mal vacsi odpor vzduchu a signalizoval ze nieje nieco v poriadku s chladenim a tak pp hlasil vysoku teplotu motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

můj problém s náhlým nárůstem teploty při zapnutí klimi byl způsoben ureznutým kabelem relé ventilátoru.

Projevy: kontrolka stop se problikávala při zapnutí klimy (ventilátor spíná okamžitě po zapnutí)a při razantnější jízdě + na diagnostice to dokonce zapsalo chbu \"vadné čidlo oleje s příčinou vadné řízení ventilátoru?! - Bosch)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...