Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Důvod pro mazání vláken? Proč někdo ničí něcí práci?


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: jarajarda

To Medvěd asi před týdnem(přesně nevím) přesunul do sekce srazy, po té co jsem se s ním o tom už několikrát radil a konzultuju to s ním.

Téma co jsem založil zde na pokecu bylo uvedeno jako pozvánka a měly se sem psát připomínky a komentáře. Přihlašovadlo jsem dal do sekce Připravované srazy a provázal obě témata, bez sebe nedávají mnoho smyslu. Promyslel jsem to. Oznámil opět Medvědovi.

ZDE SE MĚL SRAZ POUZE KOMENTOVAT, což jsem do tématu i napsal, POKECAT O NĚM. Přihlášení samotné je v sekci Připravované srazy.

No tak tomu taky nerozumím, jestli pul roku nikomu nevadilo tak proč teď, bez vysvětlení, třeba se někdo ozve a budeš to vědět hned.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

To Medvěd asi před týdnem(přesně nevím) přesunul do sekce srazy, po té co jsem se s ním o tom už několikrát radil a konzultuju to s ním.

Téma co jsem založil zde na pokecu bylo uvedeno jako pozvánka a měly se sem psát připomínky a komentáře. Přihlašovadlo jsem dal do sekce Připravované srazy a provázal obě témata, bez sebe nedávají mnoho smyslu. Promyslel jsem to. Oznámil opět Medvědovi.

ZDE SE MĚL SRAZ POUZE KOMENTOVAT, což jsem do tématu i napsal, POKECAT O NĚM. Přihlášení samotné je v sekci Připravované srazy.

No tak tomu taky nerozumím, jestli pul roku nikomu nevadilo tak proč teď, bez vysvětlení, třeba se někdo ozve a budeš to vědět hned.

Děkuju Ti za pochopení.:super Dal jsem sem pouze pozvánku a mělo se zde o tom POKECat, k tomu sekce POKEC je, že jo? Nebo jestli ne, někdo vysvětlete význam slova POKEC:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

]No tak tomu taky nerozumím, jestli pul roku nikomu nevadilo tak proč teď, bez vysvětlení, třeba se někdo ozve a budeš to vědět hned.

Já tedy taky ne. Medvěd o tom věděl a Kurt napsal:

Původně zaslal: Kurt

Ten odkaz nějak nefunguje. Nemělo to být sem: ?

Takže to nevypadá na jejich "zásah".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. Toto téma můžete klidně kdokoli smazat, ale PROSÍM o znovuobnovení mého vlákna o srazu tak, aby to bylo provázáno odkazy tak, jak jsem to udělal dnes ve 2ráno.

A příště je lepší si příspěvek důkladně přečíst, než ho smažu, protože to nadělá víc škody než užitku, nic víc, nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

To Medvěd asi před týdnem(přesně nevím) přesunul do sekce srazy, po té co jsem se s ním o tom už několikrát radil a konzultuju to s ním.

Téma co jsem založil zde na pokecu bylo uvedeno jako pozvánka a měly se sem psát připomínky a komentáře. Přihlašovadlo jsem dal do sekce Připravované srazy a provázal obě témata, bez sebe nedávají mnoho smyslu. Promyslel jsem to. Oznámil opět Medvědovi.

ZDE SE MĚL SRAZ POUZE KOMENTOVAT, což jsem do tématu i napsal, POKECAT O NĚM. Přihlášení samotné je v sekci Připravované srazy.

No tak tomu taky nerozumím, jestli pul roku nikomu nevadilo tak proč teď, bez vysvětlení, třeba se někdo ozve a budeš to vědět hned.

Děkuju Ti za pochopení.:super Dal jsem sem pouze pozvánku a mělo se zde o tom POKECat, k tomu sekce POKEC je, že jo? Nebo jestli ne, někdo vysvětlete význam slova POKEC:D:D:D

Osobně bych to dal jako podsekci hlavního tematu ve Srazech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Radek Hurvajz

]No tak tomu taky nerozumím, jestli pul roku nikomu nevadilo tak proč teď, bez vysvětlení, třeba se někdo ozve a budeš to vědět hned.

Já tedy taky ne. Medvěd o tom věděl a Kurt napsal:

Původně zaslal: Kurt

Ten odkaz nějak nefunguje. Nemělo to být sem: ?

Takže to nevypadá na jejich "zásah".

Je mi to jedno, nemám nic proti adminům, ale rád bych aby se obnovilo to, co jsem udělal. Nemusí se k tomu nikdo hlásit, o to mi vůbec nejde. Spíš mi jde o to, aby se to příště nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

To Medvěd asi před týdnem(přesně nevím) přesunul do sekce srazy, po té co jsem se s ním o tom už několikrát radil a konzultuju to s ním.

Téma co jsem založil zde na pokecu bylo uvedeno jako pozvánka a měly se sem psát připomínky a komentáře. Přihlašovadlo jsem dal do sekce Připravované srazy a provázal obě témata, bez sebe nedávají mnoho smyslu. Promyslel jsem to. Oznámil opět Medvědovi.

ZDE SE MĚL SRAZ POUZE KOMENTOVAT, což jsem do tématu i napsal, POKECAT O NĚM. Přihlášení samotné je v sekci Připravované srazy.

No tak tomu taky nerozumím, jestli pul roku nikomu nevadilo tak proč teď, bez vysvětlení, třeba se někdo ozve a budeš to vědět hned.

Děkuju Ti za pochopení.:super Dal jsem sem pouze pozvánku a mělo se zde o tom POKECat, k tomu sekce POKEC je, že jo? Nebo jestli ne, někdo vysvětlete význam slova POKEC:D:D:D

Osobně bych to dal jako podsekci hlavního tematu ve Srazech

Jde mi o viditelnost, tam to moc vidět není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Kdo

Takže to nevypadá na jejich "zásah".

Je mi to jedno, nemám nic proti adminům, .

Jde o to, že mazat "cizí" příspěvky zase nemůže kdekdo. Takže nejlepší bude vyčkat, jestli (předpokládám) se od někoho něco dozvíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jarajarda - mohl ti to smaznout admin, ktery to povazoval za duplicitni prispevek, proste delal poradek a nepochopil tvuj umysl. Tak pockej se zavery na vyjadreni dotycneho, treba se jen splet a vse si vysvetlite.

Nediv se ,nejaka pravidla jsou potreba a obcas se stane chyba.

Ale at vam sraz vyjde a preji vysokou ucast. Za svoji angazovanost mas odemne pochvalu:super:potlesk,tak se nenech rozhodit.

:xvulSlona vymen v zoo ze lva,at jses stylovej.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uber prosim :)

sekce srazy je tu pro poradani srazu a diskuzi o nich-chci rict jak se mi nekde libilo nebo ne ci jak tam pojedu? dam to do srazu. Pokud resim, jestli vubec nejaky sraz usporadat, hodim to spis do pokecu, v cem je problem? taky nebudu cpat vsechno do servisu, protoze je ctenejsi......ty sekce sou tu z nakyho duvodu, ne?

ne necetla sem tva smazana vlakna, ale tve reakce mi pripadaji mirne prehnane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chjo, co k tomu?

    [*]Smazání tématu mě mrzí

    [*]Obnovit nejde

    [*]Jistě k tomu byl důvod - mohu se domnívat, které pravidlo Fora bylo porušeno

    [*]Nemyslím si, že by bylo v Pokecu tolik vláken, která do něj nepatří. Pokud má někdo jiný názor, nechť prosím uvede, o která jde, napravíme to (ostatně, u každého příspěvku je tlačítko pro jeho nahlášení adminům - může tedy kdokoliv upozornit na jakýkoliv příspěvek, který podle něj není v souladu s Pravidly)

    [*]Pokud má někdo informace o tom, kolik lidí čte sekci Pokec a kolik např. Připravované srazy, tak sem s ní - sám takové info nemám a celkem by mne (o možná nejen) zajímalo

    [*]Podsekce ve "Srazech" vznikly právě proto, aby srazy, jenž zaberou několik vláken, zbytečně neubíraly prostor srazům, jejichž organizátorům (nebo účastníkům) stačí vlákno jedno. Netýká se to jen srazů oficiálních.

    [*]Vše ostatní tu již padlo.

    [/list=1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebylo by lepsi misto mazani vlaken toto vlakno presunout kam patri (podle adminu) ?? Bezne se to tu deje ze se vlakna presouvaj a najednou vlakno ktery je nejak uzitecny se misto presunuti smaze? Poruseni pravidel je pofiderni a myslim ucelovy .....

:xvul Hele lidi priznejte se ze se koukate na volbu prezidenta a jste z toho trochu mimo? Nikoho osobne nenapadam !!!! Jen neni dobry prenaset tu jejich saskarnu se slovickarenim sem k nam :c)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

A nebylo by lepsi misto mazani vlaken toto vlakno presunout kam patri (podle adminu) ?? Bezne se to tu deje ze se vlakna presouvaj a najednou vlakno ktery je nejak uzitecny se misto presunuti smaze? Poruseni pravidel je pofiderni a myslim ucelovy .....

:xvul Hele lidi priznejte se ze se koukate na volbu prezidenta a jste z toho trochu mimo? Nikoho osobne nenapadam !!!! Jen neni dobry prenaset tu jejich saskarnu se slovickarenim sem k nam :c)

Naprostý souhlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

jarajarda - mohl ti to smaznout admin, ktery to povazoval za duplicitni prispevek, proste delal poradek a nepochopil tvuj umysl. Tak pockej se zavery na vyjadreni dotycneho, treba se jen splet a vse si vysvetlite.

Nediv se ,nejaka pravidla jsou potreba a obcas se stane chyba.

Ale at vam sraz vyjde a preji vysokou ucast. Za svoji angazovanost mas odemne pochvalu:super:potlesk,tak se nenech rozhodit.

:xvulSlona vymen v zoo ze lva,at jses stylovej.:D

:D No, VIX přiveze slona a už to snad nějak v tý ZOO "čenžnem":D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Chjo, co k tomu?

  1. [*]Smazání tématu mě mrzí

[*]Obnovit nejde

[*]Jistě k tomu byl důvod - mohu se domnívat, které pravidlo Fora bylo porušeno

[*]Nemyslím si, že by bylo v Pokecu tolik vláken, která do něj nepatří. Pokud má někdo jiný názor, nechť prosím uvede, o která jde, napravíme to (ostatně, u každého příspěvku je tlačítko pro jeho nahlášení adminům - může tedy kdokoliv upozornit na jakýkoliv příspěvek, který podle něj není v souladu s Pravidly)

[*]Pokud má někdo informace o tom, kolik lidí čte sekci Pokec a kolik např. Připravované srazy, tak sem s ní - sám takové info nemám a celkem by mne (o možná nejen) zajímalo

[*]Podsekce ve "Srazech" vznikly právě proto, aby srazy, jenž zaberou několik vláken, zbytečně neubíraly prostor srazům, jejichž organizátorům (nebo účastníkům) stačí vlákno jedno. Netýká se to jen srazů oficiálních.

[*]Vše ostatní tu již padlo.

[/list=1]

Neobviňuju Tě ani nikoho jiného, nevím kdo to smazal, ale toto mne mrzí nejvíc, bezmyšlenkovitě někdo smazal téma, které si ani nepřečetl, pak by pochopil, že smazat ho je nesmysl. Tím mi přidělal práci, musím to dělat dvakrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Chjo, co k tomu?

  1. [*]Smazání tématu mě mrzí

[*]Obnovit nejde

[*]Jistě k tomu byl důvod - mohu se domnívat, které pravidlo Fora bylo porušeno

[*]Nemyslím si, že by bylo v Pokecu tolik vláken, která do něj nepatří. Pokud má někdo jiný názor, nechť prosím uvede, o která jde, napravíme to (ostatně, u každého příspěvku je tlačítko pro jeho nahlášení adminům - může tedy kdokoliv upozornit na jakýkoliv příspěvek, který podle něj není v souladu s Pravidly)

[*]Pokud má někdo informace o tom, kolik lidí čte sekci Pokec a kolik např. Připravované srazy, tak sem s ní - sám takové info nemám a celkem by mne (o možná nejen) zajímalo

[*]Podsekce ve "Srazech" vznikly právě proto, aby srazy, jenž zaberou několik vláken, zbytečně neubíraly prostor srazům, jejichž organizátorům (nebo účastníkům) stačí vlákno jedno. Netýká se to jen srazů oficiálních.

[*]Vše ostatní tu již padlo.

[/list=1]

Promiň, neupřesnil jsem, soudím dle počtu prohlídnutí vláken.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tebou, Jardo, taky by mě asi dost rozhodilo, kdybych něco pracně vytvářel a pak mi to někdo smazal bez možnosti obnovení. Už se mi párkrát stalo něco podobnýho a moc chutí do "znovuvytváření" díla jsem nikdy neměl. Dělat znova to samý a ještě se znova snažit nezapomenout na něco, co tam mělo bejt a aby to vypadalo stejně jako to předtim-->to dá dost námahy.

Stihl jsem si to vlákno přečíst ještě v době, než ho stihl někdo smazat, ale už nevim, co v něm bylo. :myslim Jen, vim, že jsi to fakt výborně prokombinoval s odkazama do ostatních souvisejících vláken a dávalo to fakt smysl. Nebyl to nějakej zmatenej pokus o pozvánku na sraz. DÍKY za tuhle práci, co si s tim dáváš. :potlesk

Možná jsem měl to vlákno o lokálnim srazu vytáhnout na světlo trochu později....nevim. :myslim:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...