Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Důvod pro mazání vláken? Proč někdo ničí něcí práci?


jarajarda

Recommended Posts

Dnes ráno, zhruba ve 2 hodiny jsem tu dal téma: Sraz Peugeotů v Liberci- 8.3 2008 .... přesně už nevím název.

Asi před 20 minutama jsem zjistil, že ho někdo smazal! Dělal jsem se s ním asi půl hodiny a někdo ho prostě jen tak smáznul!

Komu vadilo?? A proč??

Byla to oficiální pozvánka na sraz. Dal jsem ji sem, protože je to jen měsíc dopředu a do pokecu chodí nejvíc lidí.

Provázal jsem ho pomocí odkazů s druhým vláknem v Připravované srazy. Jedno bez druhého nedávají smysl.

Teď je v módě mazat vlákna??

A P R O Č ? ? ? ?

Vlákno bylo zde:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rakvajs

Mě taky smázli vlákno v bazaru tak jsem musel založit nový a byl jsem z toho zblbnutej že jsem nenapsal na jaký auto to chci.

Ale k tomuto vláknu nebyl důvod pro smazání!!!! Byl ZDE PROGRAM! A jestli někdo bude argumentovat tím, že to patří pouze do sekce srazy- jak to, že se sem vkládají vlákna k ftipům, když je přímo upřednostněné vlákno FTIPY?? Pokec je, znovu připomínám, o POKECání

Připadám si jako v cenzuře! Nic neslušného tam nebylo. Sraz konzultuji s Medvědem, nic po klubu nechci, žádné ceny a podobé, dělám to přece pro zábavu a pro ostatní členy tohoto CLUBU! Nebo se snaha trestá mazáním???

Omlouvám se všem adminům, kterých se to netýká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jarajarda: Hele brzdi !

To, že jsi vytvořil příspěvek na sraz a dal ho do pokecu je tvůj problém.

Třeba na to přijdeš sám, ale malá nápověda: sekce POKEC je o pokecání a sekce PŘIPRAVOVANÉ SRAZY je hádej na co ?

A než budeš psát zase nějakou filipiku, zkus se mrknout do příslušné sekce.

A dodržuj pravidla !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

jarajarda: Hele brzdi !

To, že jsi vytvořil příspěvek na sraz a dal ho do pokecu je tvůj problém.

Třeba na to přijdeš sám, ale malá nápověda: sekce POKEC je o pokecání a sekce PŘIPRAVOVANÉ SRAZY je hádej na co ?

A než budeš psát zase nějakou filipiku, zkus se mrknout do příslušné sekce.

A dodržuj pravidla !!!

Hm, a Ty seš zase chytrej, jako obvykle. Že je tu miliarda vláken, která sem nepatří a patří třeba do bazaru, do Vtipů a podobně, to nikoho nezajímá. V pokecu je návštěvnost mnohokrát vyšší, proto jsem to provázal! Je na to pouze měsíc, šlo o ostatní, aby si mohli udělat čas na ten sraz!! Proto já blbec nešel spát, když sem přišel domů a vytvářel jsem pozvánku, aby to všichni věděli už v sobotu ráno!

Štve mě, že někdo ničí mou práci a snahu! A Ty se do toho nepleť, pokud chceš opět jen poučovat. Podívej se do pokecu a zamysli se nad tím, co píšu. Kolik vláken patří jinam, hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

takže ono je lepší smazat? není problém přesunout taky se může člověk zmýlit :aut

Nene, nezmýlil jsem se:) Dělal jsem to proto, aby jste se o tom všichni dozvěděli, sem chodí nejvíc lidí, když si to člověk porovná s návštěvností v připravovaných srazech, je to směšné.

Jde mi o to aby o tom věděli VŠICHNI VČAS!

Víš mrzí mne, že mám snahu něco zorganizovat, něco udělat pro druhé a je to takhle nesmyslně blokováno, proč? Předpokládám že mne většina chápe. Dělám to pro zábavu nás všech, sejdem se, pokecáme, ale proč to někdo musí ničit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Já myslím že Vix to napsal zcela jasně, chce to myslet než se někam něco napíše.

Toto téma bylo založeno před víc jak půl rokem a bylo v pokecu.

Nikomu nevadilo.

Představ si, že si rok sepisuješ, co komu koupíš k Vánocům. Pak někdo přijde a bezmyšlenkovitě Ti ten lístek spálí. Jak Ti bude? Přitom jsi v tom myslel na druhý a ne na sebe.

Je to tak těžké pochopit, proč jsem to dal do pokecu?

Na ten sraz je měsíc a zde je návštěvnost miliónkrát větší než v připravovaných srazech.

Kdyby se to stalo někomu z vás, taky by jste byly nasr............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Já myslím že Vix to napsal zcela jasně, chce to myslet než se někam něco napíše.

Toto téma bylo založeno před víc jak půl rokem a bylo v pokecu.

Nikomu nevadilo.

Představ si, že si rok sepisuješ, co komu koupíš k Vánocům. Pak někdo přijde a bezmyšlenkovitě Ti ten lístek spálí. Jak Ti bude? Přitom jsi v tom myslel na druhý a ne na sebe.

Je to tak těžké pochopit, proč jsem to dal do pokecu?

Na ten sraz je měsíc a zde je návštěvnost miliónkrát větší než v připravovaných srazech.

Kdyby se to stalo někomu z vás, taky by jste byly nasr............

Počkej, to smazaný téma tu bylo pul roku? A ten odkaz co jsi dal ted do připravovaných srazů je teda co?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jarajarda: Nebreč - koupíme ti slona :D

mmch - vůbec se mi tvůj tón nelíbí. Křičíš, že ostatní jsou zlí, špatní, oškliví - přestože jsi to byl ty, kdo nedodržel pravidla.

Na sraz do Liberce kvůli tobě nepojedu.

Oba máme trochu rozdílný přístup.

>> To, že ostatní něco dělají špatně a třeba nedodržují pravidla, ještě neznamená, že to musím dělat i já <<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to vezmeme čistě komerčně. Snažím se udělat v Liberci sraz. Řekl jsem o tom svým kamarádům Pežoťákům, kteří rádi přijedou. Chci je sem taky nalákat, do našeho clubu, protože je to tu fajn. Převedeno na peníze- najdou se mezi nimi tací, kteří třeba zaplatí příspěvky, nebo si něco koupí v e-shopu.

Bez účasti vás, kamarádů z clubu bude moje snaha na nic a můžu to zabalit a nemusím nic připravovat. Stojí mne to čas, námahu a peníze, ale rád to udělám pro NÁS Pežoťáky.

Pokec- návštěvnost obrovská

Připravované srazy- návštěvnost mizivá.

Něco víc na vysvětlení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Já myslím že Vix to napsal zcela jasně, chce to myslet než se někam něco napíše.

Toto téma bylo založeno před víc jak půl rokem a bylo v pokecu.

Nikomu nevadilo.

Představ si, že si rok sepisuješ, co komu koupíš k Vánocům. Pak někdo přijde a bezmyšlenkovitě Ti ten lístek spálí. Jak Ti bude? Přitom jsi v tom myslel na druhý a ne na sebe.

Je to tak těžké pochopit, proč jsem to dal do pokecu?

Na ten sraz je měsíc a zde je návštěvnost miliónkrát větší než v připravovaných srazech.

Kdyby se to stalo někomu z vás, taky by jste byly nasr............

Počkej, to smazaný téma tu bylo pul roku? A ten odkaz co jsi dal ted do připravovaných srazů je teda co?

To Medvěd asi před týdnem(přesně nevím) přesunul do sekce srazy, po té co jsem se s ním o tom už několikrát radil a konzultuju to s ním.

Téma co jsem založil zde na pokecu bylo uvedeno jako pozvánka a měly se sem psát připomínky a komentáře. Přihlašovadlo jsem dal do sekce Připravované srazy a provázal obě témata, bez sebe nedávají mnoho smyslu. Promyslel jsem to. Oznámil opět Medvědovi.

ZDE SE MĚL SRAZ POUZE KOMENTOVAT, což jsem do tématu i napsal, POKECAT O NĚM. Přihlášení samotné je v sekci Připravované srazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

jarajarda: Nebreč - koupíme ti slona :D

mmch - vůbec se mi tvůj tón nelíbí. Křičíš, že ostatní jsou zlí, špatní, oškliví - přestože jsi to byl ty, kdo nedodržel pravidla.

Na sraz do Liberce kvůli tobě nepojedu.

Oba máme trochu rozdílný přístup.

>> To, že ostatní něco dělají špatně a třeba nedodržují pravidla, ještě neznamená, že to musím dělat i já <<

Nepochopil jsi to ani trochu.

Na sraz přijet můžeš, rád Tě tu přivítám jako kohokoli, dělám to pro club a né pro Tebe, nezvu každého zvlášť a jestli přijede někdo z Brna, Olomouce, Mostu, rád vás tu přivítám.

Pozvánku jsem umístil sem, byla mi smazána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...