Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nějak jinak se chová na silnici


Guest MMMMM

Recommended Posts

Můj pežotík se na silnici chova nějak jinak.Když vjedu do nerovnosti na silnici,tak daleko více cítím nerovnost,mrkal jsem pod auto a jsou vzadu špatné oba pouzdra na stabilizatoru,je to takovy gumovy rozřízlí kroužek.Známí mi řekl, že vadu těchto kroužků bych na jízdě nepoznal a že to musí být něčím jiným,možná vymlácený čepy nebo něco jiného.Poraďte na co bych se měl ještě mrknout ve předu i vzadu, co tam vše je abych to skouknul všechno.Né že by to mládilo ale něco tam slyším.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me osobne neco klepalo v zadni naprave. Nejdriv jsem myslel, ze jsou to vymlaceny cepy stabilizatoru (kosti). Jsou tam ctyri. Jedna byla takova nacata a tak jsme vymenili cely par. Bouchani ale pokracovalo. Nakonec to byl vymlaceny silenblok v tlumici. Po vymene tlumicu je to ok.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nemůžu cekat tak dlouho,sam jsem na nic neprisel,znate nekdo ceny u Peugeotů.Za kolik mi to zkontroluji a reknou zavadu,kolik maji hodinovou sazbu.Kontroluji i tlumice?Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem nechal zkontrolovat tlumice, predni a zadni napravu,pera atd. Vse je v poradku.Pry se nekdy stava, ze to delaji zimni gumy, ktere jsem prehodil, nebo jsi opravdu vymyslim,napada vas neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...