Sign in to follow this  
Followers 0
Guest MMMMM

Nějak jinak se chová na silnici

10 posts in this topic

Můj pežotík se na silnici chova nějak jinak.Když vjedu do nerovnosti na silnici,tak daleko více cítím nerovnost,mrkal jsem pod auto a jsou vzadu špatné oba pouzdra na stabilizatoru,je to takovy gumovy rozřízlí kroužek.Známí mi řekl, že vadu těchto kroužků bych na jízdě nepoznal a že to musí být něčím jiným,možná vymlácený čepy nebo něco jiného.Poraďte na co bych se měl ještě mrknout ve předu i vzadu, co tam vše je abych to skouknul všechno.Né že by to mládilo ale něco tam slyším.Díky

Me osobne neco klepalo v zadni naprave. Nejdriv jsem myslel, ze jsou to vymlaceny cepy stabilizatoru (kosti). Jsou tam ctyri. Jedna byla takova nacata a tak jsme vymenili cely par. Bouchani ale pokracovalo. Nakonec to byl vymlaceny silenblok v tlumici. Po vymene tlumicu je to ok.;)

Jak poznam ze je spatná kost a ten tlumic pouze při měření tlumičů?

Musis s autem na jamu. Na normalnim heveru se to pry nepozna. Me v tom cvakalo, kdyz jsem auto vzal za hagus a rozhoupal.

Zkus pockat do jara, ptal jsem se pezotaku a pry pripravuji opet akci \"jarni prohlidka\" - loni byla za 99,- Tam ti to reknou (a nejen to) :)

Nemůžu cekat tak dlouho,sam jsem na nic neprisel,znate nekdo ceny u Peugeotů.Za kolik mi to zkontroluji a reknou zavadu,kolik maji hodinovou sazbu.Kontroluji i tlumice?Diky

Tak jsem nechal zkontrolovat tlumice, predni a zadni napravu,pera atd. Vse je v poradku.Pry se nekdy stava, ze to delaji zimni gumy, ktere jsem prehodil, nebo jsi opravdu vymyslim,napada vas neco?

U koho a za kolik jsi to nechal kontrolovat? Byl jsi přímo u Peugeotu?

Ne bylo to za 100 a 100Kc predni a zadni naprava+cepy.U

peugeota to nebylo.Kolik stoji takova prohlidka u Peugeota?

Presne netusim, kolik by te to stalo u Peugeotu, ale hodne zalezi od mesta rozdil hodinove prace muze byt az 100 - 150,- No prohlidku bych typoval tak na hodinu, hodinu a pul.