Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna autoradia


Hirrogen

Recommended Posts

Ahoj tak jsem dneska vyměnil autoradio ve 406ce original clarion za jiné taky clarion.

Problem ovšem nastal když jsem ho pustil, jelikož hraje už na první stupeň poměrně hlasitě a ztlumit nejde, repráky dost šuměj jako by byli hodně nahlas. Nevím co s tím nesetkali jste se s takovým problémem?

V novém radiu chyba zřejmě nebude vytáhnul jsem ho rovnou ze 306ky kde hrálo super.

.....

Jinak v autě je sound systém JBL rovnou z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je rozdiel aj v radiach. Nepoviem Ti teraz ich cisla, ale k JBL sade bolo ine. Navonok su rovnake, ale vnutro je ine.

Původně zaslal: Hirrogen

a ještě dotaz..kdybych sehnal prozatim origo radio na CD ted tam je na kazety, tak by fungovalo normálně s tim zesikem nebo je rozdíl i v těch origo radiich???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

system JBL se montoval jak na RM2(kazety) tak na RD3(cd), tak by to mozna slo jen prehodit.:myslim

neni skoda odpojovat ten zesik, v kombi ma 180W a sedanu 240W. to ti obyc radio neda. ja mam RD3 plus JBL a menic a zatim maka v poho.:super

[upravil dne 10/2/08 p406b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo RD3 mi bere i vypaleny cd ,ale MP3 ne a menic to sami. ale pri dnesni cene cd nebudu preci prekopavat pul auta. Ja ale muzu menit za jizdy v radiu. On se nekdo najde kdo ti s tim pomuze to nejak zapojiz do kupy.

Trochu:xvul kolega v praci pripravuje do auta 1000W,dva zesiky atd.,proste blazen,uz v tom ma aspon 30tis a jeste to je doma na stole.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najlepsie bude ak najdes kde ten JBL zosik je odpojis ho a prepojis na priamo vstup zosika s vystupom a malo by to hrat priamo z radia. Neviem ci som to napisal tak aby si to pochopil. Ale aj tak si myslim ze lepsie hra ten jbl ako priamo radio. Inac riesenie je aj pouzit externy mp3 player a na antenu namontovat fm transmiter ktory naladis na radiu a ocuvas mp3 a kvalita je uplne v pohode. Cela sranda nie je draha cca 600 sk a 5 minut prace a mas pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...